0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Ev temizliği CGS Temizlik

EV TEMİZLİĞi

 İçinde yaşadığımız evlerimizin temizliği; bizim ve ailemizin sağlığı açısından emin ellerde ve güvenilir kişiler tarafından yerine getirimelidir. Günümüzde Türkiye’de başarılı bir şekilde gelişim göstermektedir. Ev temizliği için gerek kullanılan malzemelerin kalitesi; solüsyonların kalitesini artırarak geliştirmektedir. Malzeme kalitesinin yanında verilen hizmetin daha pratik hijyenik olması bu işte hizmet veren çalışanların ve kişilerin eğitimiyle doğru orantılı olmaktadır. Ev temizliği ,temizlik hizmetleri (okul, hastane , bina, is yeri ve ofis vs.) arasında yalnızca birisidir. Ev temizliği, periyodik şekilde yani tercihe göre  günlük, haftalık, aylık yapılmaktadır. Bir de inşaat temizliği anacıyla ev temizliği hizmeti verilmektedir. İnşaat temizliği daha emek ve zaman istemektedir. Önce kaba inşaat kirinin temizlenmesi ile olası alçı, boya lekeleri temizlenir. Ev temizliği , inşaat temizliği hariç, genel ve özel şekilde yapılır. Genel temizlik mevsimsel tercihlere göre, daha kapsamlı ; duvar, ders temizliği, dolap , döşeme ve halı yıkama, fayans silme şeklinde gerçekleşir. Ev sahibinin temizlik alışkanlıklarına göre bu çember genişleyecektir. Özel temizlikte odaların periyodik temizliği yani silme, süpürme, toz alma ve ekstralar şeklinde olabilmektedir.

Temizlik anlayışımız, memnuniyetinizi sağlamaktır. Memnuniyetinizi sağlamak kapsamında ise; eşyalarınızın uzun ömrüne yönelik tutumumuz, ekolojik dengeye ve sağlığınıza olan hassas yaklaşımımızca uygun deterjan kullanımı yer almaktadır. Ekolojik sisteme ve çevre sağlığına yönelik sağ duyumuz, az ve doğal içerikli ürünlerimizi kullanmamızdan gelmektedir. Temizlik şirketleri arasındaki rekabet gün ve gün artmaktadır. Bizim ekstralarımız; tecrübemiz ve köklü geçmişimiz , uzman kadro ve eğitimli elemanlarımız ile güven esaslı sözleşmeye dayanan anlayışımızdır. Eğitim verdiğimiz , sigortalı çalışanlarımız;  sizinle irtibat üzere kararlaştırdığımız tarihte hazır olacaktır. Şirketimiz tarafından hazırlanan, güvene dayalı sözleşme ile eşyalarınızda olası bir kayıp veya zarar halinde size gönül rahatlığı sunmaktayız. Çalışanlarımız hijyenik giyim kurallarıyla, açılmamış ve odalara özel olarak renklerle paketli bezler ve kovalar ile deterjan biz tarafından çalışanımız ile  temin edilecektir. Yani üst düzey titiz temizlik anlayışımızı her aşamada hissedeceksiniz, vaat ediyoruz.  Banyo ve tuvalet temizliğinde kullanılan ürün ve kovalar diğer odaların temizliğinde kullanılmayacaktır.

Tecrübe ve yüksek kalite temizlik hizmetinin en iyi reklamı, müşterilerin memnuniyeti yani referanslardır. Sayıca çok olan temizlik firmaları arasında ulaşılabilirlik de önem arz etmektedir. Gelişen teknoloji ile temizlik firmalarını eviniz lokasyonuna göre ve beceri, güzel referansları dikkate alarak tercihinize göre  internetten ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz ilde hizmet veren temizlik firmalarını bularak internet üzerinden rahatlıkla karşılaştırarak doğru bir tercih yapabilirsiniz. Seçeceğiniz firmanın, hizmet kapsamı genişliği  incelenmeli, mümkünse kullanılan deterjanlar incelenmelidir. Zira deterjan içeriği sizler için önem arz etmektedir.  İnternet üzerinden irtibat kurmaya karar verdiğiniz durumda ister mail, ister telefon ile bağlantı kurabilir ve arzunuza göre  ihtiyaç olunan temizlik ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. İrtibat kurulduğunda, ön bilgiler alınacak ve temizlik hizmeti daha sağlıkla verilecektir.

Hemen Arayın