0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Ev Temizliği CGS Temizlik

Ofis temizliği

Ofis temizliği

Ev Temizliği

Ev temizliğiayrıntı gerektiren bir iştir. Bu yüzden ev hanımları genellikle yaz sonlarında veya bayramdan önce detaylı temizlik yaparak evlerinde mis gibi çiçekler açtırırlar. Peki, yapamayanlar? Onlar için var olan temizlik şirketleri, evlerde anne havası estiriyorlar. Çalışan hanımlar, çocuklu hanımlar, tatilden dönmek üzere olanlar, tatile çıkacak olanlar, yatılı misafir bekleyenler bu tür temizlik yapımı için temizlik şirketleri ile anlaşırlar. Temizlik şirketleri ev temizliği için birden fazla eleman gönderirler. Bu sayede ev temizliği çok daha kısa sürede biter. Müşteriye verilen söz nedeni ile temizlik istenen saatte bitirilir. Her ev temizliğinde temizlik malzemeleri ilk defa ambalajlarından çıkartılır ve bir başka ev için kullanılmaz. Bu temizlik malzemeleri set halindedir ve tek kullanımlıktır.

Eşyalı Ev Temizliği

Eşyalı ev temizliğinde temizlik şirketleri çok daha hassas davranmaktadırlar. Evdeki eşyaların deformasyonunu önlemek için, kullanılan temizlik malzemeleri kimyasal özelliği düşük bitkisel içeriği yüksek, dezenfeksiyon özelliği maksimum temizlik ürünlerini kullanırlar. Bu malzemelerin insan vücudunda herhangi bir alerjik reaksiyon ya da tahriş gibi unsurları yoktur. Eşyalı ev temizliğinde temizlik firmaları koltuk ve halı temizliği zor malzemelerde kumaşa uygun malzeme kullanmaktadır. Bu tür malzemelerde herhangi bir ağartıcı madde kullanılmamaktadır.

Antalya Ev Temizliği

Antalya ev temizliği firmaları evlerinizde tamamen hijyenik ve mikropsuz bir atmosfer yaratıyor. Evlerinizin temizliği için firmaları arayın ve fiyat teklifi alın. Sonrasında anlaşma sağladığınız firma elemanları ücretsiz olarak keşif için sizi ziyaret edecek. İhtiyaç olan temizlik malzemesi ve işçi sayısı ile ertesi gün geri dönecekler. Firmalar sizin beğenmediğiniz bir temizlik için ücret almazlar. Yapılan temizliğin ardından ücret alınır. Ücretler asla önceden talep edilmez. Ev temizliği ürünleri her malzeme için farklıdır. Banyo ve tuvalet gibi ihtiyaçların giderildiği alanlarda dezenfeksiyon özelliği yüksek kimyasal temizlik ürünleri, eldivenli ve maskeli bir eleman tarafından kullanılır. Tüm temizlik bittikten sonra eviniz sonra çıkacak olan böcek ve farklı haşerelere karşı ilaçlanır. İlaçlanan ev uzun bir süre toz ve kir barındırmaz. Koltuklarınız uzun bir süre kolalanmış kumaş gibi leke tutmaz.