0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Ev Temizliği CGS Temizlik

Cam kazıma

Cam kazıma

Ev Temizliği

Profesyonel ve kaliteli temizlik işlemleri sayesinde hayatınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz

evlerinizde daha sağlıklı koşullarda yaşayabilmeniz mümkün olacaktır. Ev temizliği söz konusu olduğu zaman bu işlemin farklı periyotlarla ve farklı yöntemler kullanılarak gerçekleştirildiğini görebiliriz. Günlük rutin temizliğini gerçekleştirecek olan temizlik elemanlarının da haftalık temizlik işlemi yapacak olan elemanların da ayrı ayrı bazı hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. Bunu da eş dost aracılığı ile bulduğunuz temizlik elemanlarının yeterince iyi bir şekilde gerçekleştiremediğini görebilirsiniz.

Günlük temizlik işlemleri sırasında etrafın tozunu almak, yerleri silip süpürmek, kirlileri yıkamak gibi işlemler yeterli olurken aylık ve yıllık temizlikler sırasında bunlar yeterli olmayacaktır. Halıların yıkanmasından koltukların yıkanmasına, yatak ve yorganların havalandırılmasından mutfak dolapları içindeki eşyaların indirilip yıkanması ve dolapların temizlenmesine kadar her türlü detayın üzerinde durulması gerekir. Perde ve camların temizliği de ev temizliği konusunda dikkat edilmesi gereken diğer hususlar arasında yer almaktadır. Bu işlemler sırasında doğru ürünlerin kullanılmaması sebebi ile sağlığınızı tehdit edecek ürünlerle temas halinde kalmanız söz konusu olabilmektedir.

Söz konusu günün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz ve içinde bulunan eşyalarla yakın temasta bulunduğunuz için evinizin temizliğine daha fazla önem vermeniz gerekir. Aksi takdirde toz ve kir sebebi ile biriken bakteriler ve mite adı verilen gözle görülmeyen küçük canlılar sebebi ile çeşitli hastalıklara yakalanmanız ve çevrenizdeki kişilerden daha hızlı şekilde hastalık kapmanız söz konusu olabilecektir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için mümkünse haftalık ya da aylık olarak derinlemesine ev temizliği gerçekleştirilmesi gerekir.

Her ne kadar “temizlik benim işim” diyor olursanız olun bir bayanın tek başına kendi evini ya da bir başkasının evini kısa bir süre içinde baştan aşağı temizleyebilmesi söz konusu değildir. Özellikle koltuk ve halılar gibi tozun en çok biriktiği eşyaların tam anlamı ile temizlenebilmesi için yüksek teknolojik cihazlardan yardım alınması gerekir. Bunu da herkesin tek başına gerçekleştirmesi mümkün olmayacağı için temizlik firmalarından destek almanız daha doğru olacaktır. Bu konuda Antalya genelinde hizmetlerini sürdürmekte olan firmamızdan gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.