0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Ev Temizliği Şirketleri CGS Temizlik

Ofis temizliği

Ofis temizliği

Ev Temizliği Şirketleri

Ev temizliği şirketleri sizin evde kendi başınıza yaptığınız temizliğin üç katı kadar daha hijyenik temizlik yapma özelliğine sahiptir. Çünkü temizlik şirketlerinin yaptığı temizlik modern ve teknolojik temizlik makineleri eşliğinde yapılır. Bu makinelerde kullanılan temizlik ürünleri evde kullanılanlardan çok farklıdır ve genellikle bitkisel içeriği yüksek su bazlı temizleyici ürünlerdir. Bu ürünlerde genellikle bir kapak deterjana bir kova su ilave edilir. Bu tür temizlik maddelerinin insan vücuduna zarar veren bir madde içermediği bir gerçektir. Ev temizliği şirketleri bir evi temizlerken halılardan duvarlara, zeminden tavana kadar her yerin temizliğini yaparlar. Bu sayede evini uzun bir süre kirlenmez.

Ev Temizliği Firmaları

Ev temizliği firmaları evinizin büyüklüğüne temizlenmesi gereken duruma göre eleman sayısı ayarlarlar. Bu şu demek oluyor ki evinizi temizlemeye gelmeden önce tüm temizlik firmaları keşif elemanı gönderirler. Bu sayede evinizin büyüklüğü, ne kadar temizlenmesi gerektiği, hangi malzemelerin kullanılması gerektiği liste yapılır. Yapılan listeye göre hazırlana eleman ve temizlik malzemeleri, temizlenecek eve doğru hareket ederler. Temizlik elemanları müşterinin verdiği talimata göre istenen zamanda işi tamamlamakla yükümlüdür. Ev temizliğinde ücretler sabittir. Ama farklı işler çıkarsa ücretler artabilir. Örneğin ev temizliği iç mekân temizliği olarak geçer. Ama binanın dışının da temizlenmesi istenirse bu fiyatı arttıracaktır. Çünkü dış mekân temizliği ayrı bir temizlik koludur ve tehlikelidir.

Ev Temizliği Personeli

Ev temizliği personelitek tip giyinen elemanlardır. Kıyafetleri temizlik işlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Genellikle bayanların başında bone veya eşarp gibi saçları örtücü malzemeler bulunur. Tüm elemanların temizlik esnasında eldiven takmaları şarttır. Kullanılacak malzemelerin nerde ve nasıl kullanılması gerektiğine onlar karar verirler. Temizlik elemanları yapacakları iş ile ilgili detaylı bilgi ve eğitim alırlar. Yaptıkları için sorumluluğu temizlik elemanlarındadır. Çıkabilecek herhangi bir sorun ile ilgili elemanlar sorumlu tutulur. Temizlik elemanları ev içerisinde asla ayakkabı ile dolaşmazlar. Onların temizlik için özel ayakkabıları ya da galoşları vardır. Bu sayede zemin temizliğinde herhangi bir sorun yaşamazlar. Onların ücretlerini firma verir.