0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Finike dış cephe temizliği Tek Temizlik

Zemin temizliği

Finike Zemin Temizliği

En çok kiri, tozu ve lekeyi alan yerlerden biri de zemindir. Zeminde meydana gelen kir, toz ve lekeler ne kadar temizlense de çabuk bir ş

ekilde yine gün yüzüne çıkar. Bu yüzden zeminin temizliği zeminin görünümü açısından oldukça önemli. İyi temizlenmeyen zeminlerde zamanla biriken kir ve tozlar zeminin görüntüsünde önemli bir rol oynar ve zamanla bu kirler lekeye veya karartıya dönüşebilir. Firmamız zemin temizliği için teknolojik son sistemli makinaları, uzman temizlik kadrosu ve kaliteli malzemeleri ile zeminde son derece ince ve detaylı temizlik yapmaktadır. Finike zemin temizliği firması arayanlar başarılı çalışmalarımız ile bizi tercih edebilir.

Uzman kadromuz zemininizde meydana gelen tozu, kiri, lekeyi, karartıyı son sistemli makinalarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile detaylı bir temizlikten geçirerek pırıl pırıl mis kokularla size bırakır. Bunun yanı sıra firmamız Finike ev temizliği hizmeti de sağlamaktadır. Evinizin mis kokularla pırıl pırıl olmasını istiyorsanız kendinizi yormaya gerek kalmadan bizi tercih edebilirsiniz. Deneyimli personellerimiz ile ev temizliğinde detaylı bir temizlik hizmeti verip evinizde meydana gelen kire, toza, dağınıklığa son verip evinizi sistemli bir şekilde temizliyor ve dağınıklığını önlüyoruz. Eve geldiğinizde mis gibi bir koku ve her yer pırıl pırıl olmuş bir şekilde ev size teslim ediliyor. Deneyimli çalışanlarımız kaliteli malzemeler ve makinalarla evinizi kısa bir sürede temizlik yönüyle baştan yaratıyor.

Finike Koltuk Yıkama

Üzerinde sürekli oturduğumuz, uzandığımız, çay kahve içip tv seyrettiğimiz koltuklar çabuk kirlenebilen ve kiri zor temizlenen eşyalardan biridir. Ne kadar örtü örtseniz de üzerine bir şey döktüğünüz de o leke oradan kolay çıkmaz. Bunun yanında zamanla biriken kir ve toz halınızın mat ve cansız bir görüntüde olmasına neden olabilir. Finike koltuk yıkama servisimiz koltuğunuzda meydana gelen kiri, tozu, karartıyı, lekeyi son sistemli makinaları ve kaliteli malzemeleri ile söker atar ve koltuğunuza ilk günkü canlılığını verir. Firmamızın koltuğunuza zarar vermeden yaptığı ince çalışma ile adeta yeni koltuk almışçasına koltuğunuzu yıkatabilirsiniz. Koltuk yıkmama için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın