0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Finike zemin temizliği CGS Temizlik

Dolap temizliği

Finike zemin temizliği hizmetini veren birçok firmanın içerisinde en iyisi ve güveniliri olarak siz değerli müşterilerimizin birçok hizmetini yapmaktayız. En iyi hizmet potansiyelini sizlere sunabilmek için siz kıymetli müşterilerimize daha önce hiçbir firmada görmediğiniz gelişmiş, yüksek standartlara uygun, iyi ekipmanlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Zemin temizliği konusunda zeminin dokusunu ve bütünlüğünü korumak amacıyla birçok denetimi ve testi temizlik hizmetiyle uygulayarak temizlik sonrasında zemin de yaşanabilecek her türlü problemlerin önüne geçmekteyiz. İnsan gücünün aksine tamamen makinelerle zemin temizliği hizmeti vermekteyiz. Zeminler en çok kiri toplayan ve muhafaza eden yerler olduğu için temizleme sıklığı, şekli ve temizlikte kullanılan malzeme türleri oldukça önemlidir. Firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile bu temizlik hizmetini sizlere veriyoruz. Daha önce aldığınız zemin temizliği hizmetlerinde yaşadığınız tüm problemlerin aksine burada sizlere en uygun fiyat güvencesiyle bu hizmeti sunuyoruz. Hizmet güvencesi ile bizden bu hizmeti alabilirsiniz.

Finike Koltuk Yıkama

Koltukların temiz ve hijyenik olması oldukça önemlidir. Koltuklarınızın belli aralıklarda yıkanması gerekir. Koltuklarımızın zamanla kullanımından kaynaklı olarak kirlenmesi, tozlanması, lekelenmesi oldukça normal bir durumdur. Havada bulunan tüm partikülleri kumaşa hapseden koltuklarınızın temizlenmesi gerektiğinde ev imkanlarıyla iyi bir temizlik yapamayız. Firmamız ise sizlere Finike koltuk yıkama atölyemizde oldukça kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Koltuklarınızın kumaş ve ağaç türü tespitleri yapıldıktan sonra o kumaş ve ağaç türüne uygun ilaçlama yöntemleriyle koltuklarınızın içerisinde bulunan kirlere, tozlara gelişmiş makinelerimizle müdahale etmekteyiz. Koltuklarınızın herhangi bir zarar görmeyeceğinden hatta ilk günkü haline kavuşacağından emin olabilirsiniz. Hizmet güvencesi ile bizden bu hizmeti de alabilirsiniz.

Finike Ev Temizliği

Ev temizliği iyi bir plan ve ciddiyet isteyen bir iştir. Ev temizliğine zaman ayırmak belli bir enerji harcamak gerekmektedir. Ev temizliğini üstlenen en çok kadınlardır. Ev işleri tek sefer de yapılmadığı süreklilik gerektirdiği için çoğunlukla yorucu olabilmektedir. Ev temizliği yaparken hem enerjisi hem de ayıracak vakti olmayan kişiler evlerini temizletmek için temizlik şirketleri ile anlaşma yapmaktadırlar. Sizde evinizi temizlemekte zorlanıyorsanız ya da ev temizliğine ayıracak vaktiniz yoksa Finike ev temizliği ile çalışabilirsiniz. Zaman ayırmadan, enerji sarf etmeden temiz bir eve kavuşabilirsiniz. Bizden bu hizmeti en uygun fiyata ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Firmamız da hiçbir sorun yaşamayacağınızın garantisini sizlere sonuna kadar verebiliriz. Bu hizmetlerden çok memnun kalacaksınız.

Hemen Arayın