0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Gazipaşa Ev Temizliği CGS Temizlik

Bucak devlet hastanesi

Gazipaşa Ev Temizliği

Ev temizliği pek çok insan için son derece önemlidir. Özellikle iş dünyasınında yer hanımlar, yaşlı bireyler ve bekr beyler için ev temizliği yükümlülüğünü üzerimize almış bulunmaktayız. Evinizin her köşesini titizlik ile temizlemekteyiz. Ev temizliği beden ve ruh sağlığı bakımından üzerinde titizlikle durulması gereken bir husustur. Gazipaşa ev temizliği firması olarak her türlü temizlik ihtiyacınızda sizlere himet vermekte uygun fiyatlı temizlik paketlerimiz ile ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışmaktayız. Ev temizliği hizmet paketlerimizden birini satın almanız durumunda evinizin camları silinecek, tuvalet banyo gibi ıslak zeminlerin temizliği, mutfak dolaplarının temizliği, balkonların yıkaması, yerlerin silinmesi ve süpürülmesi gibi işlemler gerçekleştirilecektir. Eşyalarının temizliği sırasında olabildiğince evinize ve eşyalarınıza zarar vermeyecek, eşyalarınızı yıpratmayacak kimyasallar kullanılmaktadır. Ev temizliğinin yanı sıra firmamız ofis temizliği ve halı yıkama  konusunda da hizmet sunmaktadır.Halı yıkama hizmetimiz 2000 yılından beri devam etmektedir. Halılarınızı evlerinizinden teslim almakta ve halı yıkama tesislerimizde temizlemekteyiz. Temizleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından halılarınızın evlerinize teslim edilir.  Firmamız koltuk yıkama hizmeti de sunmaktadır. Pek çok insanın bildiği üzerer özellikle çıkarılabilir kılıfları olan bir koltuk takımına sahip değilseniz koltuk temizliği son derece zahmetlidir. Koltukları silmek oldukça zordur fakat etkili sonuç almak pek mümkün değildir. Bu sebeple koltukalrın belli aralıklar ile yıkanması gerekmektedir. Antalya temizlik firmamızda her türlü kumaşa sahip koltuklarınızı özel teknikler ile evlerinize gelerek yıkıyoruz.

Gazipaşa Ofis Temizliği

Antalya temizlik firması olarak Gazipaşa başta olmak üzerer Antalya’nın tüm ilçe ve semtlerinde temizlik hizmeti sunmaktayız.   İş yerleri ve ofislerin temizliği son derece önemlidir. Çalışanlar günlerinin büyük bir kısmıı iş yerlerinde geçirmektedirler. Ayrıca müşterilerde alışveriş yapacakları yahut hizmet alacaklar firmalarda ortam düzenine ve temizliğine son derece dikkat etmektedirler. Antalya temizlik firması olaark ofis ve işletmenide bulunan cam, masa, sandalye varsa mutfaği özenle ve hijyenik şekilde temizlemekteyiz. Gazipaşa ofis temizliği firması olarak hem enerjiden hem de zamandan tasarrf sağlayarak kısa sürede temizlik işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Ofisler gün içerisinde sürekli aktif olmaları sebebi ile temizlik işlemlerini gün içerisinde yapmak çok mümkün olmamaktadır. Firmanın çalışma saatlerine uygun olarak temizlik saatlerimizi belirlemekte, gün içerisinde çalışmalarının aksamayacak şekilde ofisinizi temizlemekteyiz.

Gazipaşa Temizlik Şirketleri

Antalya Gazipaşa da pek çok şirket bulunmasına rağmen bu şirketlerin pek çoğu küçük ölçekli olarak çalışmaktadır. Bu sebeple özellikle büyük işletmeler için gerekli donanım bu firmalarda bulunmamaktadır. Gazipaşa temizlik şirketlerinden biri olarak geniş ve donanımlı kadromuz ile hizmet vermekte her türlü ihtiyacınıza cevap verecek performansta çalışmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ile çalışmalarımızı sürdürmekte temizlik sektöründe kendimizi yenileyerek çalışmaktayız. Ofis temizliği, ev temizliği ve şirket temizlikleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Web sayfamız üzerinde yer almakta olan telefon numaralarımız günün her anı aktiftir.

Hemen Arayın