0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Gazipaşa Ev ve Ofis Temizliği CGS Temizlik

9
May

Firmamız tarafından sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin kalitesinden dolayı müşterilerimizin memnuniyetine sahibiz. Firmamız tarafından başta ev temizliği olmak üzere ofis ve büro temizliği, inşaat alan temizliği, fabrika temizliği, okul temizliği gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Temizleyeceğimiz alana uygun temizlik malzemeleri ve ekipmanlar kullanarak temizliği kısa sürede bitirmekteyiz. Çalışma saatlerimizi sizlerin istediği şekilde ayarlamaktayız. Evlerinizin veya ofislerinizin hangi saatlerde temizlenmesini istiyorsanız ona göre hareket etmekteyiz. Ofis ve iş yerlerinin temizlenmesi için isterseniz mesai bitiminden sonra akşam saatlerinde temizlik yapmaktayız.Gazipaşa temizlik firması olarak profesyonel personellerimiz ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Haftanın her günü firmamıza ulaşabilirsiniz.

dış cephe temizliği

Evlerinizin temizliği için vakit bulamadığınız zamanlarda Gazipaşa ev temizliği firması olarak hizmetinizdeyiz. Evlerinizde yatak odası, oturma odası, salon ve mutfaklarınızı özenle temizlemekteyiz. Evinizde bulunan camlar, kapılar, mutfak dolapları, lavabo ve banyolar kaliteli temizlik malzemeleri ile temizlenmektedir. Evinize geldiğinizde sizleri kirli bulaşık ve çamaşırlar, tozlu mobilyalar yerine tertemiz eşyalar karşılamaktadır. Sizlerde temizliğe ayıracağınız zamanınızı kendiniz ve aileniz için kullanabilmektesiniz. Profesyonel personellerimiz tarafından evinizde bulunan eşyalarınıza zarar vermeden temizlemekteyiz. Özellikle mutfak ve banyo bölümlerinin etkili bir şekilde temizlenmesini sağlamaktayız. Çalışanlarımızın erkek veya bayan olması müşterilerimizi tercihine göre belirlenmektedir. Kullanmış olduğumuz bütün malzemelerimiz firmamız tarafından tedarik edilmektedir.

Ofisleriniz için mesai saatleri bitiminden sonra temizlik yapılması daha da verimli olmaktadır. Gerekli ekipman ve cihazların tam olduğundan da emin olduktan sonra temizliğe başlamaktayız. Ayrıca ekibimiz temizlik yapılırken ofis içerisinde, masaların üzerinde bulunan en ufak bir kalem ve kâğıdın bile kaybolmaması için çok dikkatli olmaktadır.İlk önce çöpleri boşaltarak temizliğe başlamaktayız. Daha sonra zeminleri temizlik dezenfeksiyon işlemi bir arada yapılarak ıslak mop ile silmekteyiz. Pencerelerin kenarlarındaki tozları alarak sık kullanılan kapı ve kapı kolları iç ve dış olarak dezenfektan ile silmekteyiz. Özellikle ortak kullanım alanlarından olan lavaboların temizliğinde özen göstererek dezenfekte etmekteyiz. Gazipaşa ofis temizliği olarak firmamız ofisinizdeki tüm alanları detaylı bir şekilde temizlemektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hemen Arayın