0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Gazipaşa Yangın, İnşaat ve Dış Cephe Temizliği

4
May

Gazipaşa Yangın, İnşaat ve Dış Cephe Temizliği

Farklı sebeplerden dolayı beklenmedik kazalar sonucu çıkan yangınlar büyük hasarlar vermektedir. Bu yüzden ortamın detaylı olarak temizlenmesi gerekmektedir. Ancak yangın temizliğinde ilk temizlemeden sonra genellikle kesin bir hizmet sağlanamamaktadır. Gazipaşa yangın temizliği firması olarak sizlere profesyonel bir hizmet vererek yardımcı olmaktayız. Yangın temizliği için ekibimiz ilk olarak tüm pislikleri temizledikten sonra tavanları ve diğer yerlerin boya işlerini halletmektedir. Tavan ve duvarların alevlerden dolayı is olması yüzünden iki, üç kat boya sonrası duvarlar eski haline gelmektedir. Kokular ve yıpranmalar için profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Ortamı havalandırarak kokuların çıkmasını sağlamaktayız. Eşyaların ve kıyafetlerin temizliğini de yapmaktayız. Çok zor olan yangın temizliği firma çalışanlarımız tarafından eksiksiz olarak halletmekteyiz.

Dış cephe temizliği

İnşaat sonrası temizlik diğer hizmetlere göre daha çok dikkat istemektedir. Özellikle de içeride eşya bulunan ortamların temizlenmesinde. Kullanılan temizlik malzemelerinin içerisinde bulunan bazı maddeler eşyalara zarar verebileceğinden dolayı dikkat etmekteyiz.Profesyonel ekibimiz önce ortamdaki eşyaları temizleyip, daha sonra ortamın temizliğini yapmaktadır.Bizi tercih ederek temizlik sonrasında mekanınızı tertemiz bulabilirsiniz.Müşterilerimizin mağdur olamaması ve bir an önce ortamlarını kullanabilmeleri için temizliği kısa sürede bitirmekteyiz. Ekibimizde yeterli sayıda personelimizle çalışarak söz verdiğimiz sürede sizlere mekanınızı teslim etmekteyiz. Gazipaşa inşaat temizliği firması olarak ihtiyaç duyduğunuz her an telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yüzeyleri farklı malzemelerden yapılmış olan dış cephelerin temizliği kolay olmamaktadır. Ancak Gazipaşa dış cephe temizliği firması olarak firmamızda mevcut olan vinç, asma sepet, makaslı platform, örümcek vinç gibi iş makinelerini kullanarak kolaylıkla temizlemekteyiz. Dış cephelerin yüzeyleri farklı malzemelerden yapıldığı için, temizlerken de farklı temizlik maddeleri ve uygun ekipman kullanarak temizlemekteyiz. Yanlış malzeme kullanılarak yapılan temizlik cepheye zarar verebilir ve kalıcı hasar oluşturabilmektedir. Bir binanın dış cephe temizliği yılda iki kez yapılmalı ki ancak o zaman kalıcı sert tabaka kirlere karşı önlem anlınmış olunmaktadır. Tecrübeli personellerimiz sayesinde iş güvenliğini sağlayarak, sorunsuz bir şekilde dış cephelerinizin temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hemen Arayın