0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Gemi Temizliği CGS Temizlik

gemi temizliği

gemi temizliği

Gemi Temizliği

Gemilerin dikkatli bir şekilde temizliğinin gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Uzun süre kullanılmadığı görülen gemilerin mutfak, lavabo, tuvalet ve banyo gibi bölümlerinde yapılacak olan temizlik işlemlerinin özenli bir biçimde yapılması gerekmektedir. Bu konu gemilerde bulunacak insanların sağlığı bakımından büyük bir önem taşır. Gemi temizliği işlemleri gerçekleştirilirken güvertelerin yıkanması ve detaylı bir şekilde temizlenmesi konusunda doğru temizlik ürünlerinin kullanılması önem taşımaktadır. Ayrıca kaptan köşkü gibi önemli ve hassas ekipmanların bulunduğu alanlarda gerçekleştirilecek temizlik işlemlerinin de cihazlara zarar verilmeden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Doğru temizlik elemanlarını kullanarak gerçekleştirilecek olan temizlik işlemleri sayesinde uzun süre kullanılmamaya bağlı olarak malzemeler üzerinde biriken mikropların kırılması mümkün olacaktır. Ancak mikropları kırmak isterken de özellikle geminin elektronik aksamına zarar vermemek önem taşımaktadır. Mutfaklarda bulunan malzemelerin de kaynar suyla yıkandıktan sonra doğru deterjanlar kullanarak temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bu malzemelerin tam olarak temizlenmesi söz konusu olmayacağı gibi bunların kullanımı ile insanların yedikleri yemekler sebebi ile rahatsızlanmasına neden olabilirsiniz.
Söz konusu gemi temizliği olduğunda gemi odalarının da temizliğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Odalarda bulunan banyo ve lavaboların mikropların üreyip yayıldıkları yerler olduklarını düşünecek olduğunuz zaman burada kullanılacak temizlik ürünlerinin etkili olduğundan emin olunması gerekir. Firmamız temizlik elemanlarına vermiş olduğu eğitimler sayesinde gemilerde hangi alanların nasıl ve hangi ürünleri kullanarak temizlenmesi gerektiği konusunda gerekli bilgileri vermesi söz konusudur. Bu sayede büyük deniz taşıtları olan gemilerin hijyenik bir şekilde temizlenmesine ve sağlıklı seyahatler yapılmasına da olanak sağlamaktadır.
Firmamız sayesinde gemilerdeki zeminin temizliğinden havalandırma kanallarının temizliğine, cam ve çerçevelerin temizliğinden yatakların temizliğine kadar her ayrıntı düşünülerek hijyenik bir temizlik gerçekleştirilmektedir. Eğitimli oldukları gibi deneyimli de olan firmamızın temizlik elemanları sayesinde gemi temizliği işlemlerinin hiçbir sorun yaşanmadan profesyonel ve hızlı bir şekilde gerçekleştirildiğini görmeniz mümkün olacaktır. Avrupa standartlarına uygun biçimde gerçekleştirilen temizlik işlemlerimiz sayesinde firmanızın gemileri ile seyahat eden misafirlerinizin bu seyahatlerden memnun olarak ayrılması mümkün olacaktır. Bu durum firmanızın prestiji bakımından da önem taşıdığından temizlik işlemleri konusunda firmamızın temizlik elemanlarından gönül rahatlığıyla yardım alabilirsiniz.