0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Gemi Ve Yat Temizliği CGS Temizlik

Ofis temizliği

Ofis temizliği

Gemi Ve Yat Temizliği

Yat ve gemi temizliğinin çok dikkatli yapılması gerekmektedir. Uzun süre kullanılmamış olan gemilerin mutfaklarından tuvalet,lavabo ve banyolarına kadar özenli bir temizlikten geçirilmelidir. İnsanların sağlığı açısından önemli kriterler arasındadır. Gemi temizliği işlemleri, doğru kimyasallar kullanılarak yapılmalıdır. Kaptan köşkü vb.önemi yüksek ekipmanların yer aldığı alanlarda da doğru temizlik malzemeleri kullanılması gerekmektedir. Geminin elektronik aksam durumuna zarar vermeden titiz bir temizlik çalışması yapılmalıdır. Geminin özellikle mutfaklarında bulunan malzemelerin kaynar su içerisinde yıkandıktan sonra, deterjanla doğru şekilde temizlenmesi, uzun süre beklemekte olan malzemelerin mikroplarının kırılması konusunda da önemli hususlar arasındadır.

Gemi içerisinde bulunan odaların temizlenmesine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Banyo, lavabo gibi bakterilerin türediği ve yayıldığı mekânlarda etkili kimyasallara yer verilmeli ve bol su ile durulama yapılması gerekmektedir. Havalandırma temizliğinden, cam ve çerçevelerin temizliğine kadar tüm detayların unutulmaması gerekmektedir Zeminin temizliğine son derece dikkat edilmeli, halıların altı temizlenmelidir.

Firmamız sayesinde Yat temizliğiçok daha düzenli ve detaylara dikkat edilerek gerçekleştirilmektedir. Deneyimli ve tecrübeli olan şirketimiz sayesinde gemilerin büyükleri sorun olmadan, en ince ayrıntılarına kadar temizlik faaliyetlerinin kaliteli bir şekilde yerine getirilmesi sağlanmaktadır. Avrupa standartlarına her anlamda uygun prosedür sayesinde temizlikte bir düzen ve plan izlenmelidir. Böylece çalışanlar ekip halinde etkili bir temizlik meydana getirilmektedir. Gemi ve yat temizliği alanında yardım almak isteyenler, müşteri biriminden daha fazla bilgi alabilmektedir.

Ofis temizliği genel durumu ile ev temizliğiyle benzerlik taşımaktadır. Fakat ofis ve bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi konuttan farklı özellik içeren birimler yer almaktadır. Bu birimler içeriği farklı durumda yer alan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirmektedir. Bunun yanında büro ve ofis temizliği sırasında iş akışına engel olmaması gerekmektedir. Büro temizliği, hane temizliklerinden farklı şekilde profesyoneller tarafından gerçekleştirilmelidir. İstediğiniz her vakitte firmamızı arayarak, profesyonel temizlik hizmetini kolaylıkla alabilirsiniz. Firmamızın prensipli ekibi büro temizliği ile ilgili konusunda uzman olup, gizlilik ilkelerine uyabilmektedir.Sizlere sunulan temizlik çalışmaları sırasında, büronuzda kullanılan her ekipman özel olarak temizlenmektedir.