0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Halı Yıkama Firmaları CGS Temizlik

Dış cephe cam temizliği

Dış cephe cam temizliği

Halı Yıkama Firmaları

Antalya halı yıkama firmaları günümüzde en çok tercih edilen şirketlerin başında yer almaktadır. Çok sık kullanılmayan ya da insan trafiği fazla olmayan mekânlarda bile halılar; tozlanmaya ve kirlenmeye maruz kalmaktadır. Halıları düzenli şekilde süpürmek, yüzeysel temizleme için etkili olabilirken, halı yüzeylerinin altında birikmeye devam eden zararlı maddeler ancak halı yıkanarak temizlenebilmektedir. Düzenli şekilde yapılacak halı yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek ürünlerin uzun süreler kullanmanızı sağlamaktadır. Bunun yanında daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir ortamı oluşturmanızda da size yardımcı olabilmektedir. Halı yıkama sıklık durumu halınızın bulunduğu odanın kullanım durumu, halınızda lekeler oluşup oluşmadığı, evinizde çocuk ya da ev hayvanı bulunup bulunmamasına göre değişmektedir. Pek çok uzman halıların yılda en az 2 kez profesyonel olarak yıkanması gerektiğini belirtmektedir.

 Sizde halılarınızı yıkatma sırasında macera aramak ya da beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız Antalya halı yıkama şirketlerini tercih edebilirsiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkamaya devam ettiği müşterilerin yüzlerinde oluşan tebessümdür. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlerimize kadar gelebildik.  Sizlere her zaman daha iyi ve daha verimli hizmet verebilmek adına firmamız profesyonel halı yıkama kadromuz ile burada yer almaktadır. Dünya ile aynı zamanda bu teknolojinin faydalarını müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Halı yıkama şirketimiz ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle beraber halılarınızı evinizden almakta ve tertemiz olarak geri vermektedir.  Firmamızevinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her anlamdaşikayet ve öneriye anında yanıt verebilmektedir.  Hizmet sonrasında bizim için müşteri memnuniyeti yer almaktadır.İsterseniz 7/24 istediğiniz zaman evinizdeki yada cebinizdeki telefon ile bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Halı yıkama şirketimiz hizmet sonrası memnuniyete her zaman önem vermektedir. Halı yıkama ile beraber yalnızca halıda oluşan kir ve kötü kokular değil, ayrıca halı elyafı üzerinde yer edinmiş mikroskobik organizmalar da temizlenmektedir. Periyodik olarak gerçekleştirilen halı temizliği, halının ömrünü uzatabilmektedir. Firmamızda yıkatmak istediğiniz halılarınız ilk günkü gibi temiz ve sağlıklı olarak gözükecektir.