0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Halı Yıkama

Halı yıkama makinamız

Halı yıkama makinamız

Halı Yıkama

Bir mekanda bulunan halıların temizliği ve bakımı hijyen açısından büyük bir öneme sahiptir. Günlük olarak gerçekleştirdiğiniz temizliğin halılarınızın tam temizlenmesi konusunda yeterli olmadığını söyleyebiliriz. Vakumlama makineleri ile de sadece halınızı %70 oranında temizleyebilme olanağınız bulunur. Söz konusu evde bulunan halılar olduğu zaman halı yıkama konusu çok daha büyük bir önem taşır. Çünkü toplum olarak yerde oturma alışkanlığımız olduğu gibi bebekli evlerde çocuğun halıda gezinmesi de söz konusu olduğundan halının doğru ve tam olarak temizlenmiş olması daha büyük bir önem taşır.

Halılarınızın tam ve hijyenik bir şekilde yıkanmasını sağlamak için profesyonel temizlik makineleri ve özel temizleyiciler kullanmanız önem taşır. Ayrıca halılarınızın 6 ayda bir ıslak olarak yıkanması da çok büyük bir öneme sahiptir. Evlerde kullanılan halı yıkama makineleri her ne kadar tv reklamlarında oldukça etkiliymiş gibi gösteriliyor olsa da profesyonel halı yıkama işlemleri ile karşılaştırıldığı zaman bu tip yıkamaların yeterince etkili olmadığını söyleyebiliriz. Halılarınızın kuru köpük yıkama metoduyla tam olarak ıslanmadan yıkanması sayesinde hem zamandan tasarruf edilmesi hem de halınızın ömrünün uzatılması söz konusu olabilmektedir.

Son teknoloji vakumlama makineleri kullanılarak gerçekleştirilen halı temizleme hizmetlerinden yararlanabilmek için işinin ehli ve profesyonel anlamda bu alanda hizmet veren kişilerden destek almanız yararınıza olacaktır. Bu konuda size en büyük desteği temizlik şirketleri verecektir. Eğitimli temizlik elemanları ve sahip oldukları profesyonel halı temizleme makineleri ile hem terinde temizlik işlemleri için hem de atölyede gerçekleştirilen temizlik hizmetleri için gerekli ekipmanlara sahip olan firmalardan yardım almanız sizin için daha doğru bir seçim olacaktır.

Eskiden pek çok kadının birlikte toplanıp halılarını yıkadıklarını görebilmek mümkündü. Günümüzde kimsenin bu kadar zamanının olmaması ve bu yöntemin daha ilkel bir yol olup daha fazla emek ve zaman harcamaya neden olması bakımından halı yıkama konusunda size destek olabilecek firmamızdan yardım almanız size zaman kazandıracağı gibi bu işlem için boşuna belinizi ağrıtmak zorunda da kalmazsınız. Halılarınızın yanında koltuk ve sandalye gibi ürünlerin de temizliğini yapabilecek firmamızla çalışmanız durumunda daha hijyenik ve sağlıklı ortamlara kavuşabilirsiniz.