0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Halı Yıkaması Yapan Firmalar CGS Temizlik

Halı yıkama makinamız

Halı yıkama makinamız

Halı Yıkaması Yapan Firmalar

Evler de ya da ofisler de bulunan halılar uzun süre yıkama yapılmadığı takdir de insan sağlığını çok büyük etkilemektedir. Siz farkında bile olmadan halının üzerinde biriken tozları nefes alıp verirken yutmuş olursunuz. Özellikle bebekli aileler bu konuya çok dikkat etmelidir. Yıllardır halı yıkama hizmeti veren Antalya halı yıkama şirketleri hem uygun fiyat garantisi ile hem de mükemmel bir şekilde detaylı yıkama işlemi ile halılarınızda zerre kadar toz kalmadan yıkamaktadır. Halı yıkama esnansın da önemli olan halının dibine birikmiş kirlerdir. Vakumlu halı yıkama makineleri sayesinde bu kirlerden eser kalmaz ve halılarınız detaylı bir şekilde temizlenmiş olur. Halı yıkmam işleminden sonra durulmam ve kurutma işlemi yapılmaktadır.

Temizlik Şirketli Halıları Nasıl Temizler

Günümüzde halı kullanılmayan ev yok gibidir. Halı kullanılan evlerde en büyük sorun halı temizliğidir. Elektrik süpürgesi ile saatlerce süpürseniz de halının dibindeki toza kire asla ulaşamazsınız elektrik süpürgesi halıyı sadece yüzeysel olarak temiz görünmesini sağlar. Astım hastası olan biri halı dibindeki tozlarda çok etkilenebilir. Bu tozların ve kirlerin tamamen temizlenmesi için halınızı Halı yıkama şirketlerine gönderebilirsiniz. Halı yıkaması yapan şirketler kullandıkları vakumlu makineler sayesinde halıdaki bütün gözenekleri temizler ve en dipteki toz zerresi bile yok olur. Yıkama işlemi biten halılar en son parfümlü durulama suyu ile durulanır ve kurutma işlemi yapıldıktan sonra paketlenerek müşteriye teslim edilir.

Halı Yıkama Hizmeti Veren Şirketler

Bayanlar genelde halı temizliğine çok önem verirler önem vermekte de haklıdırlar çünkü halının üzerinde biriken toz ya da kirler hastalık sebebidir. Özellikle bebekler ve astım hastaları halı pisliğinden çok etkilenebilirler. Halı temizliğini bayanlar evlerinde kendileri yıkayarak yapabildiklerini sanabilirler. Fakat halı temizliği kolay bir işlem değildir. Temiz yıkanmadığında dibinde kalan kirler kuruduğunda hastalanmalara yol açabilir ya da temiz durulanmadığında kuruyan deterjan sizi alerji hastası yapabilir. Antalya halı yıkama şirketleri sayesinde bu dertten kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlara halılarınızı detaylı bir şekilde temizletebiliriniz ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hemen Arayın