0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Hastane Temizliği CGS Temizlik

eşyalı ev temizliği

Eşyalı Ev temizliği

Hastane Temizliği

Hastaneler hijyen ve temizlik konusunda en hassas olan kurumlardan biri hatta kurumdur. Hastalarda olan hastalıklar kısa sürede etrafa yayılıp bir başkasına bulaşabilir.

Hastane temizliği sayesinde bakteri, mikrop ve virüs gibi canlıların transferi önlenir. Bu transferi önlemek için ise dezenfekte edici temizlik ürünlerin ve makinelerin kullanılması şarttır.

Hastanede bulunana her alanın temiz ve hijyenik tutulması şart ve mecburidir. Yatakhanelerde bulunan çarşaflar ve kılıflar, tuvaletler, yatakhane dolapları ve zemin gibi yerler düzenli olarak temizlenmelidir.

Hastane temizliği sayesinde hastane ortamında oluşan ya da oluşabilecek olan enfeksiyonlar önlenir. Böylece hastalar ve hasta yakınları, doktorlar, personeller; kısacası hastanede olan herkes için sağlıklı bir ortam oluşturulur.

Yat Temizliği

Yatlar kişiye ait olan bir deniz aracıdır. Bu yüzden yat içerisinde lüks eşyalar bulunduğu gibi farklı yapılar ve donanımlar da bulunur. Yat temizliği ile yat ve yatın içinde bulunan her şey doğru bir şekilde temizlenir.

Zeminin yıkanması gerektiği gibi parlatılması da gerekir. Bu yüzden her nokta için farklı kimyasal ürünler ve makineler kullanımı gerekir. Güvertenin temizlenmesinin gerektiği gibi, yatta bulunan camların, tuvaletin, mutfağın vb. gibi yerlerin de temizlenmesi gerekir.

Yat temizliği ile yatın her noktasını doğru ürünler ve makineler ile temizletebilirsiniz. Böylece yata ve yat içerisinde bulunan hiçbir materyale zarar gelmez ve beklenmedik bir sorun ile karşılaşılmaz.

Gemi Temizliği

Gemiler temizlik konusunda titizlik isteyen araçlardır. Seyahat ya da yük taşıma gemisi farklı temizliğe ihtiyaç duyabilir. Bu yüzden gemi temizliği önemli bir noktada bulunmaktadır.

Gemilerde olan güverteler, tuvaletler, mutfaklar yıkanmalıdır. Özellikle gemi odalarında ayrı bir temizliğe ihtiyaç duyulur. Odada bulunan halıların, yatakların, koltukların; kısacası odada bulunan her materyalin doğru ürün ve makine kullanımı ile birlikte temizlenmesi gerekir.

Sandalye ve koltuk gibi yerlerin kumaşı farklı olabilir. O yüzden her kumaşa uygun olan ürünler kullanılmalı ve eşyalar zarara maruz bırakılmamalıdır. Bunun yanı sıra gemi ambarında birikmiş kirlilikler de olabilir. Her alanı gemi temizliği ile yıkatmakta ve temizletmekte fayda vardır.

Hemen Arayın