0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Hastane Temizliği CGS Temizlik

Cam ekibimiz

Cam ekibimiz

Hastane Temizliği

Hastane gibi sağlık kurumları hijyen açısından en hassas kurumlar arasında bulunmaktadır. Çeşitli hastalıklar şikâyeti ile hastane içerisinde bulunan insanlar çevrelerine de hastalıklarını kolaylıkla yayabilmektedir. Özellikle hapşırma, öksürme sonrasında ellerini tam olarak yıkamadan masalara, merdiven korkuluklarına, bilgisayar ya da sandalye gibi alanlara sürmeleri hastalığın bu konuda diğer insanlara yayılmasına neden olabilmektedir. Firmamız Hastane temizliği konusunda büyük bir hassasiyet göstererek temizlik işlemlerini yapmaktadır. Yapılan hastane temizliği işinin önemini bilerek temizlik işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu yüzden hastane temizliği yapılırken özel eğitimli personeller bulundurulmaktadır. Hastane temizliği için bu konuda özel temizlik malzemelerine yer verilmektedir. Yapılacak olan bu itinalı çalışma ile de temizlikler her zaman doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İnsanların eğitim gördüğü okullarda mekânın temizliğini sağlamak her zaman önemlidir. Öğrencilerin eğitim hayatlarını sürdürmek istediği bu mekanlarda hijyenik koşullar sağlanarak hem hastalıklara karşı önlem alınmakta hem de öğrencilerin daha huzurlu bir ortamda çalışmaları sağlanmaktadır. Firmamız okul temizliği konusunda profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir. Hem personelimiz hem de kullandığımız temizlik malzemeleri ile beraber ilkokullarda, liselerde ve üniversitelerde okul temizliği hizmeti verebilmektedir.

Temizliğin her zaman en yüksek seviyede olması gereken bu mekânlarda yapılacak olan temizlikte özenle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Okul temizliğiçalışmaları içerisinde temizlik personelinin bilgisi ve tecrübesinin yanı sıra organizasyon ve planlı faaliyetler okulun her zaman temiz kalması için en önemli unsurlar arasındadır.

Oteller insanların devamlı olarak konakladığı ve birçok olanağından yararlandığı alanlardır. Otel temizliği özel olarak gerçekleştirilmeli ve otelin müşterilerine her zaman temiz bir mekân sunması sağlanmalıdır. Ulaştırılacak olan temizlik profesyonel kişilerce bilinçli bir şekilde yapıldığı zaman otelin her zaman temiz kalması otel prestiji içinde önemli olmaktadır. Bu yüzden otel temizliği farklı kategorilerde ele alınmalı ve planlı bir şekilde temizlik sağlanmaktadır. Otel temizliği yapılırken otel bir bütün olarak görülmesi gerekmektedir. Hem iç hem de dış mekân temizliği yapılmak zorundadır. Bunun nedeni otel müşterileri otelin hem iç mekânında hem de dış alanda zaman geçirmektedir. Bu yüzden yapılacak olan temizlik otelin bütününü ele alınması gerekmektedir.

Hemen Arayın