0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Hastane Temizliği CGS Temizlik

Hastane temizliği

Hastane temizliği

Hastane Temizliği

Hijyen konusunda en hassas kurumlardan biri olarak karşımıza çıkmakta olan hastaneler, çeşitli hastalık şikayetleri ile insanların tedavi olmak amacı ile geldikleri yerlerdir. Halk arasında “hastaneye sağlam girip, hasta çıkmak” gibi bir deyim bulunmaktadır. Bu durum tam da hastanelerin hijyenik olmadığını anlatmak için kullanılmaktadır. Hastane koridorlarına baktığınız zaman grip gibi bulaşıcı hastalıkları barındıran yüzlerce insanın gün içerisinde buradan geçtiğini görebilirsiniz. Bu sebeple hastane temizliği çok daha büyük bir önem taşımaktadır.
Şifa bulmak amacıyla gittiğiniz hastanelerde daha çok hasta olmayı istemezsiniz. Hastanede insanlara bulaşan hastalıklar sebebi ile salgınların oluşmasını da istemezsiniz. Bu yüzden hastanede temizliğin doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi daha fazla önem taşır. Gün içinde hapşıran, öksüren ve ellerini yıkamadan merdiven kollukları, kapılar, bilgisayarlar ve sandalyelere dokunan kişilere rastlayabilirsiniz. Bunlar hastalıkların salgın haline gelmesine sebep olur. Firmamız bu konuda oluşan temizlik ihtiyacının giderilmesi hususunda işinin ehli ve eğitimli temizlik personelleri ile hastane temizliği konusundaki ihtiyaçlarınızın tamamen ortadan kalkması hususunda size yardımcı olabilmektedir.
Firmamız tarafından yönlendiren temizlik elemanları hastanelerde temizlik işlemi gerçekleştirirken insanların ortak kullanım alanları olan yatakhaneler, tuvaletler, lavabolar gibi alanları büyük bir titizlik içerisinde temizlemektedir. Ayrıca elemanlarımız bu alanlarda gerçekleştirilecek olan temizlik işlemleri sırasında özel temizlik elemanları kullanmaktadır. Anti bakteriyel özellikli ve mikroplara karşı özel formüllü üretilmekte olan bu temizlik ürünleri sayesinde temizlik sonrasında kişilerin sağlıklarını tehdit edebilecek maddelerin geride kalması gibi bir ihtimal ortadan kalkacaktır. Ayrıca bu ürünler temizlenen yerlerde tekrar kirlenme süresinin de uzamasını sağlayarak uzun süreli hijyen sağlanması konusunda size yardımcı olacaktır.
Firmamızın temizlik elemanları tarafından gerçekleştirilen temizlik işlemleri sırasında hastanelerde insanların sürekli olarak dolaşmakta oldukları koridorların, muayenehanelerin, kan alma odalarının ve test odalarının büyük bir özenle temizlenmesi söz konusu olduğu için hastane temizliği hizmetlerimizden tam anlamı ile memnun kalmanız mümkün olacaktır. Temizlik elemanlarımız bu alanlardaki sadece yerleri ve kapıları temizlemekle kalmayıp insanların temas ettikleri ve bu odalarda bulunan diğer tüm eşyaların temizlenmesi hususunda da size yardımcı olabilmektedir.