0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

AVM Temizliği

23
Oca

AVM Temizliği

AVM Temizliği

Gün geçtikçe  özellikle büyük şehirlerde neredeyse yan yana büyük metrajlarda alışveriş merkezleri açılmaktadır ve açılmaya devam etmektedir. İnsanların bütün ürünleri ve hizmetleri bir yerde buldukları bu alanların temizliği de bir o kadar önemlidir. Çünkü günde binlerce ziyaret alan bu büyük alanlarda her türlü insan girmekte ve dışarıdan sürekli olarak ayak yolu ile yada başka yollarla mikrop girmektedir. Özellikle tuvaletler hijyen açısından çok önemli alanlar olduğu için sürekli olarak kontrol edilmelidir. Alışveriş merkezlerinin metrekare ve kullanım alanlarına göre temizlik görevlisi istihdam etmekteyiz. Öncelikle alışveriş merkezinde ekspertiz yaparak görevli ve ekipman sayısını tahlil ettikten sonra teklifimizi sunmaktayız. Alışveriş merkezlerinin çalışma süreleri uzun olduğundan dolayı ve genel alanların temizliği insan kalabalıklığından dolayı genelde mesai saatleri dışında yapıldığından vardiya sistemide önemli bir faktördür.

Profesyonel AVM Temizliği

Alışveriş merkezlerinde ıslak zemin dediğimiz alanlarda genelde büyük temizlik robotları ile işlem yapılmaktadır. Bu robotlar sayesinde zemin daha sağlıklı temizlenmekte ve çok daha hızlı iş bitmektedir. Aynı zamanda istenirse şayet mağazalara özel yer temizliği hizmetimizde bulunmaktadır. Bu sayede alışveriş merkezi içinde yer alan mağazalarda aynı şekilde zeminlerini temizletmiş olacaklardır ve müşterilerini temiz bir ortamda ağırlamış olacaklardır. Alışveriş merkezlerinde dış yüzey temizliğide önemli bir noktadır. Alışveriş merkezi dışarıdan ve içeriden ne kadar temiz görünürse bir o kadar müşterinin tercihi olacaktır. Çocukları ile zaman geçiren bir çok aile için alışveriş merkezinin temizliği en önemli unsurdur. Ayrıca alışveriş merkezinin dış cephesinde ve genel olarak mağazaların vitrinlerinde bulunan camların temizliğini yapmakta hizmetlerimiz arasına girmektedir. Mağazalar bunun için bize talepte bulunmakta ve bizde bu talep karşısında günlük iş periyodumuza bu istekleri eklemekteyiz.

Alışveriş merkezlerinde ayrıca müşterilerin giriş yapmadığı ama personelin kullandığı özel alanların temizliğide tarafımızdan özenle yapılmaktadır. Depo alanları, yük indirme bindirme alanları, otopark gibi alanlardada aynı hassasiyeti göstererek hizmet vermekteyiz. Bizim için müşterilerinizin yapmış olduğu temizliği görmesinden ziyade bizim alışveriş merkezindeki tüm noktalardaki temizliği görüp ona göre müdahale etmemiz önemlidir. Bu sebeple temizlik ekibimizin başında mutlaka proje sorumluları bulunmakta ve bu proje sorumlularımız düzenli olarak tüm alışveriş merkezinin kontrolünü yapmaktadırlar.