0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Fabrika Temizliği

26
Eki

Fabrika-Temizliği

Fabrika-Temizliği

Fabrika temizliği içerik olarak çok geniş kapsamlı bir temizlik hizmetidir. Fabrika temizliği bu sebeple her firmanın altında kalkamayacağı bir hizmet olduğundan her firma hizmetleri içine alamaz. Firmamız her alanda olduğu gibi fabrika temizliğinde de uzman personeli ile hizmet vermektedir. Fabrika temizliği için öncelikle firmamız temizlik yapılacak olan fabrikada ekspertiz çalışması yapar. Bu şekilde fabrikada temizlik işlerinde görevlendirilecek personel seçimi yaparak aynı zamanda fabrikanın durumuna göre kullanılacak ekipmanı da tespit ederiz. Bu şekilde sizlere daha sağlıklı bir teklif sunarak sonradan çıkabilecek sürpriz masraflara karşı sizi korumuş oluruz.

Fabrika Temizliğinde Öncü Temizlik Firması

Fabrika temizliği iş kazalarını önlemek içinde önemli bir faktördür. Fabrika temizliğinde sadece yer temizliği değil aynı zamanda makine parkurlarının temizliği, dış cephe temizliği, dış cephe cam temizlikleri de yapılmaktadır. Bu sayede sürekli gözetim altında olan fabrika sahası olası problemlerin daha önceden tespit edilerek gerekli önlemlerin alınması sağlanacaktır. Personelimize verdiğimiz özel eğitimlerimizde bizim kadar sizlerin de birer elemanı olarak kendilerini görmelerini ve işyerlerinizi kendi işyerleri gibi görüp ona göre tavır ve davranışlarda bulunmaları gerektiği konusunda sürekli bir eğitim altında tutulmaktadırlar. Bu sayede sizlerde yanınızda çalıştırdığınız gerek vardiyalı gerek sözleşmeli personelimiz iletişimi çok rahat kurabilecek ve bu sayede daha verimli sonuçlar alabileceksiniz.

Her işte olduğu gibi yatırım önce insana yapılmalıdır misyonu ile hareket ettiğimiz için personelimizin mutlu olması da bizim için çok önemli bir unsurdur. Eğer bunu sağlayabilirsek şayet işlerimizde daha çok verim alabileceğimizi biliyoruz. Bu yüzden tüm elemanlarımızın sosyal haklarını ve güvencelerini zamanında yatırarak onları olası kazalar karşısında mağdur kalmamalarını sağlıyoruz. Fabrika ortamları riskli bölgeler olduğu için fabrikanın genel işleyişine göre oryantasyon eğitimlerinden geçirilen personelimiz ne kendisini nede bir başkasının can güvenliğini tehlikeye sokmaz. Temizlik işinde fabrikanın işleyiş tarzına ve eğer özel alanlar var ise ona göre temizlik malzemesi kullanılır. Fabrikada eğer hassas zeminler varsa ona göre temizlik ekipmanı kullanılır. Ayrıca fabrikanın büyüklüğüne göre yer temizleme makinaları ile işlem yapılabilmekte gerektiği taktirde sözleşme süresinde makine temini yapılarak kalıcı olarak çözüm bulunmaktadır.