0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Hastane Temizliği

26
Haz

Hastane temizliği

Hastane temizliği

Hastane temizliği, temizlik kolları arasın da hem personelimiz, hem müşterileriniz hem de hastalarınız için en çok titizlik gösterilenler arasında gelmektedir. Hastaneler hijyen açısından maksimum seviyede korunması gereken yapılardır. Steril olmayan bir ortamda mikroplar hızlı yayılır ve hasta olan dayanıklılığı düşük vücutlarda enfeksiyon oluşmasına sebep olur. Ayrıca hasta olan kişilerden sağlıklı olan kişilere mikrop geçmesinde olası bir durumdur. Hastane ortamlarında yapılan temizlik işlemi daha sık olup aynı zamanda bu temizlik esnasında özel kimyasallar kullanılmaktadır. Bu sayede hem hastaların hem de ziyaretçilerin hijyeni en üst seviyede tutulmaktadır. Hastaneler yoğun ortamlar oldukları için sürekli olarak dışarıdan gelen mikroplara karşı savunmasızdırlar. Bu sebeple özellikle koridorların temizliğine önem gösterilmektedir.

Profesyonel ve Hijyenik Hastane Temizliği

Hastanelerde kullanılmış malzemeler özel çöp poşetlerine atılır ve hastane atıkları özel imha işlemleri uygulanarak yok edilir. Hastanelerde görevli personelimiz temizlik yaparken aynı zamanda kendi sağlıklarınızıda korumak zorundadırlar. Bu sebeple hastane çalışan personellerimiz özel eğitimler düzenlemekte ve bunları periyodik olarak yapmaktayız. Hastanelerde görevli personelimizin yaptığım iş kadar giysilerinin de hijyeni önemlidir. Bu sebeple hastanelerde çalışan personelimiz için özel kıyafetler istihdam edilmektedir. Hastane temizliğinde kullanılan kimyasalların insan sağlığına hiç bir şekilde zararı yoktur. TSE garantili olarak kullanmış olduğumuz kimyasallar ile hastanelerin her yerinde hijyenik bir ortam oluşturmaktayız. Bir hasta için bir hastanede en önemli unsur temizliktir. Temiz olan bir hastane her zaman için en önemli tercih nedenidir.

Hastaneler temizlik görevlilerini sözleşmeli ve teklif üzeri alırlar. Bizde teklif vermeden önce hastaneyi fizibilite ederek sizlere en uygun ve faydalı teklif ile dönüş yaparız. İyi bir fizibilite yapmadan verilen teklifler her zaman hüsran ile bitmiştir. Çünkü teklif verilirken personel kadar kullanılan malzemenin kalitesi, görevli personelin bu alandaki deneyimi ve kullanılan makine tertibatının teknolojiside önemli etkenlerdir. Özellikle yerler mop ile sık sık temizlensede aynı zamanda gün içinde mutlaka bir veya iki kere özel makineler ile de temizlenmelidir. Ancak bu şekilde detaylı ve sağlıklı bir temizlik işlemi yapılmış olur. Bizlerden teklif almadan temizlik hizmeti almayınız teklifimiz deki detayları gördüğünüzde kalitemizi daha iyi anlayacaksınız.

Hastane Temizliği titizlik isteyen bir iştir. CGS Temizlik sizlere en iyi şekilde bu hizmeti sunmaktadır.