0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Mermer Cilalama

26
Haz

mermer cilalama

mermer cilalama

Sert zemin cilalama hizmeti vermekte olan firmamız bu hizmeti profesyonel makineler ile vermektedir. Aynı zamanda bu makineleri kullanan kişiler kendi alanında uzman kişiler olup bu makinelerin kullanımları ile ilgili özel eğitimlerden geçmişlerdir. Genelde sert zeminler iş yerleri, alışveriş merkezleri, otel vb. alanlarda kullanılmaktadır. Sert zemin diğer zeminlere göre hem daha dayanıklı olup aynı zamanda temizliği de bir halı veya ahşaba göre daha kolaydır.Biz CGS Temizlik olarak  Mermer Cilalama ve Sert Zemin Cilalama işini profesyonel şekilde yapıyoruz. Sert zeminler genelde çok sık ziyaretçi alan yerlerde tercih edilmektedir. Aynı zamanda son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte sert zeminlere verilen dekoratif desenler ile sert zemin döşeli alanların havası bir anda değişmiş olup bu sebeple şık ve güzel bir ortama sahip olmak isteyenler bu sert zeminleri tercih etmektedirler.

Sert zeminler dediğimiz gibi çok sık ziyaretçi alan yerlerde kullanıldığı için bir süre sonra zemin kirlenmeye başlayacaktır. Her ne kadar günlük temizlik yapsanız dahi belli bir süre sonra sert zeminler kararacak ve kirli bir görüntü oluşturacaktır. Bunun önüne geçmeniz mümkün değildir. Sert zeminlerin üstünde bir cila kaplamasın mevcuttur. Bu zamanla deforme olarak sert zemin üzerindeki parlaklıkta yok olacaktır. Sert zeminlerdeki bu aşınmanın diğer bir sebebi de kullanılan kimyasal temizlik maddelerinin etkisidir. Sert zeminlerin temizliğinde bu tarz kimyasalların kullanılması şarttır. Bu durumda sert zeminler belli bir süre sonra bakım istemektedir. Sert zeminlerde yapılacak başlıca bakım cilalama işlemidir.

Profesyonel Mermer Cilalama ve Sert Zemin Cilalama

Firmamız alanında profesyonel ekibi ve ekipmanları ile sert zemin cilalama  ve Mermer Cilalama hizmetini vermektedir. Sert zemin cilalama ve mermer cilalama hizmetinde özel makineler kullanılır. Bu makineler ayrıca pahalı ve teferruatlı makineler olduğu için bu makineleri kullanan operatör adı verdiğimiz personeller özel olarak eğitimden geçirilir. Sert zemin cilası olarak en kaliteli malzemeler kullanılır. Bu makineler sayesinde hızlı ve kaliteli bir sonuç alabilirsiniz. Bu makineler hem sert zemini temizlemekte hem de üzerine cila atmaktadır. Cila işlemi genelde ziyaretçilerin olmadığı saatler aralığında yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerinize de rahatsızlık verilmemekte ve daha kaliteli bir işlem yapılmaktadır. Sert zemin cilalama konusunda bizlerden gönül ferahlığı ile hizmet talep edebilirsiniz. www.cgstemizlik.com anasayfamızdan veya iletişim sayfamızda iletişim numaralarımızı bulabilirsiniz.