0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Villa Temizliği Hizmeti

26
May

İkiz villa temizliği

İkiz villa temizliği

Firmamız villa temizliği konusunda alanında profesyonel personeli ile büyük bir titizlik içinde hizmet vermektedir. Villalar metrekare olarak normal evlere göre çok daha geniş metrajlı olduklarından ve villalarda kullanılan malzemelerin birinci sınıf işçilik ile yapılmasından dolayı temizlik işlemi profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü alelade yapılan temizliklerde genelde villada kullanılan demirbaşlar zarar görebilmektedir. Aynı zamanda kullanılan malzemeden dolayı ekip kadar kullanılan kimyasal ve ekipmanlarında aynı hassasiyette olması gerekmektedir. Genelde villalarda günlük temizlik işleri için görevliler bulunabilmektedir. Ama kapsamlı bir temizlik için profesyonel temizlik firmalarından destek alınmalıdır. Villanın metrajına göre temizlik görevlisi gönderilmektedir. Bu sayede temizlik işlemi daha hızlı ve doğru bir şekilde tamamlanmış olur.

Profesyonel Villa Temizliği

Villa sakinleri için temizlik şirketinde aranılan en büyük özellik gelen kişilerin güvenilir olmasıdır. Villa sakinlerinin gelir seviyeleri yüksek olduğundan dolayı kullandıkları eşyalar ve aksesuarlarda genelde kıymetlidir. Bu sebeple özellikle villa ve tarzı yerlerde temizlik görevlisi çağırılırken referans yöntemi ile davette bulunulur. Firmamız bu anlamda kaliteli referans listesi ile bu güveni hak etmiştir. Bizim için tüm müşterilerimizin özel eşyaları iğneden ipliğe kıymetlidir. Personel seçimimizi yaparkende bizler aynı hassasiyette personel temini yaptığımız için bünyemizde çalışan tüm personelimize rahatlıkla kefil olabiliriz.

Villa tipine göre bizlerden farklı kollarda temizlik hizmeti istenebilmektedir. Bu anlamda dış cephe ve cam temizliği, bahçe temizliği, havuz temizliği gibi bir çok konuda müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Temizlik konusunda tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan çözümleyebilmeniz sizler açısındanda kolaylık olacaktır. Temizlik ile her branşta farklı firmalar ile çalışıp farklı insanları evinize dolduracağınıza tek bir adres üstünden güvendiğiniz temizlik kalitesine inandığınız bir firma ile yola devam etmek sizler içinde çok kolay olacaktır. Villa temizliğinde özellikle kıymetli aksesuarların temizlenmesi işleminde özel ekipmanlar ve ekipler kullanılmaktadır. Yüzyıllık antika bir objenin kırılmasında veya zarar gömesine herhalde kimse müsade etmeyeceği gibi hoşnutlukla karşılamayacaktır. Firmamızda tüm iş kollarında profesyonel olmuş temizlik personelleri mevcuttur. Sizler gibi bizlerde bu görev dağılımını yaparken dikkat etmekteyiz.

Hemen Arayın