0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

İbradı dış cephe temizliği CGS Temizlik

Zemin temizliği

İBRADI EV TEMİZLİĞİ HİZMETLERİ

İbradı ev temizliği firması olarak yaptığımız işin önem ve hassasiyetine uygun olarak hizmet vermekteyiz. Ev temizliğinde prensip olarak en iyi temizliği ve hijyeni sağlamayı benimsedik. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusuna uygun olarak temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bizim isteğimiz sıklıkla temizlik yapmak. Bu sayede daha temiz ev ortamı sağlamak kolay olur. Uzun ara verilen evler de temizlik işi daha çok oluyor. İbradı ev temizliği olarak iç dış cam silimi, pencere kenarlarının temizlenmesi, tavan ve duvar silinmesi, kapı ve peteklerin temizlenmesi, banyo ve tuvalet fayanslarının temizliği, derz aralarının temizlenmesi duşa kabin temizliği, tuvaletlerin ince temizliği ve daha birçok ince temizlik işlemi gerektiren yerlerin temizlenmesi gibi işlemleri yapmaktayız. Evini temizletmek isteyenler için en doğru adresiz.

İBRADI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Temizlik işi hayatımızdaki en önemli unsurlardan birisidir. Gerek sağlık açısından, gerek rahatlık açısından gerekse görünüş açısından önem verilmesi gereken bir konu. Hassasiyet gerektiren bu konuyu en iyi ve kolay yapabilmeniz açısından İbradı temizlik şirketleri olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Çalışan ev bayanlarına geri zaman kazandırırken yapılması zor işleri de kolay hale getiriyoruz. İbradı temizlik şirketi olarak sadece ev temizliği değil ofis temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama, yüzey temizliği, dış cephe temizliği, zemin yıkama, cila uygulama, inşaat temizliği, bina temizliği, taşınma öncesi temizlik, plaza temizliği gibi birçok temizlik hizmetini de vermekteyiz. Temizlik şirketleri arasında en iyi olabilmek için sizlere verdiğimiz hizmette en iyiyi sağlamaya çalışmaktayız. Bizi tercih edenlere teşekkür ederiz.

İBRADI OFİS TEMİZLİĞİ

 Ofis temizliği işin ize verdiğiniz önem kadar hassas bir konu. Ofisinizin temizliğinde İbradı ofis temizliği şirketi olarak isteğiniz doğrultusunda yarım gün veya tam gün olarak sizin belirleyeceğiniz sıklıkla temizlik yapmaktayız. Aynı personeli kullanarak daha iyi temizlik fırsatını, memnuniyeti ve başarıyı arttırmaktayız. Bulunduğunuz katın önemi olmaksızın gerekli araçlarımız ile de cam temizliğini yapmaktayız. Ofis büyüklüğüne ve istenilen temizliğe göre piyasa şartlarına göre en uygun fiyatı belirlemekteyiz. Her şey bizi tercih eden siz müşterilerimizin memnuniyetine göre İbradı ofis temizliği şirketimiz tarafından ayarlandı.

Hemen Arayın