0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

İbradı Yangın temizliği CGS Temizlik

Zemin temizliği

İbradı Yangın temizliği

Artık çok bunaldım canım hiç temizlik yapmak istemiyor. Temizlik yapmaktan kendime vakit ayıramaz hale geldim dediğiniz anda İbradı ev temizliği olarak imdadınıza yetişmeye hazırız. Sizler için evinizi en iyi şekilde temizleyerek sağlık kurallarına uygun olarak teslim etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz temizlik malzemelerini biz temin ediyoruz. Bu malzemeler her evde kişiye özel olarak yeni açılır ve sadece orada kullanılır. Banyonun malzemesi ile mutfağındaki ya da diğer odaların ki birbirleri ile karıştırılmaz. Bütün hassa kurallara en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek temizlik yapılır. Temizlik için sizlere gelen personelimiz nereyi isterseniz temizler ve işi tam zamanında bitirerek sizlere sorun çıkartmaz. Temizliğimizi ardından sürekli bize temizlik yaptırmak isteyeceksiniz. Bir daha siz yapmayıp kendinize zaman ayırmanın tadını çıkartacaksınız. Öyle ki yaptığımı<z işlerden ver kendimizden eminiz.

İBRADI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

İbradı temizlik şirketleri olarak her an sizlere hizmet vermek için hazırız. Üstün kaliteli hizmet ve iş disiplin anlayışımız ile açıldığımız ilk günden beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bizim için önemli olan müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en iyi şekilde cevap vererek onları mutlu etmektir. Aldığımız işi tam zamanında teslim ederiz ve hiç bir pürüz çıkmasına izin vermeyiz. Şirketimiz ev temizliği başta olmak üzere, ofis temizliği, bina temizliği, cam silme, inşaat temizliği, yüzey temizliği ve cilalama, koltuk yıkama, halı yıkama, bahçe temizliği gibi işlerde yapmakta. Sizin temizlik ile ilgili her ihtiyacınızı karşılayabiliriz.

İBRADI OFİS TEMİZLİĞİ

Ofislerinizde gününüzün çoğu vaktini harcamak tasınız ve işinizi oradan yaparak birçok insanı da orada ağırlamaktasınız. Kısacası önemli yaşam alanlarınızdan bir diğeri de ofisiniz. Bu bakımdan ofis temizliği oldukça önemli bir konudur. İşinizden vakit ayırıp sürekli ofisinizi temizlemeniz imkansız. İbradı ofis temizliği olarak iş yoğunluğunuza ve ihtiyacınıza yönelik yarı zamanlı veya tam zamanlı personel ayarlayarak sizleri temizlik işlerinden kurtarabiliriz. Yapılan temizlik ile ofisiniz daha şık ve hijyen görünecektir. Düzenli yapılan temizlik ile bu görünüş daim olacaktır. Sizlerde tertemiz ortamda çalışmanın rahatlığını yaşayarak misafirlerinizi ya da müşterilerinizi temiz ortamda karşılamanın onurunu yaşayacaksınız.

Hemen Arayın