0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti CGS Temizlik

Cam kazıma

Cam kazıma

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Türkiye’de bilindiği gibi inşaat sektörü oldukça gelişmiş bir haldedir. Özellikle kentsel dönüşüm çalışmaları ile beraber birçok ilimizde sürekli olarak evler yenilenerek modern yapılara kavuşmaktadır. Yapılan bu işlemler ise inşaat sonrası temizlik ihtiyaçları doğmasına neden olmaktadır. Antalya Tadilat sonrası temizlik firması olarak inşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda sizlere profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmet sayesinde profesyonel anlamda temizlik personellerinden yararlanarak bu konuda her zaman en kaliteli temizlik hizmeti almış olursunuz. İnşaat sonrası gerçekleştirilene temizlik hizmetimizden yararlandığınızda inşaatın hem iç hem de dış mekânlarının doğru bir şekilde temizlenmesini sağlarsınız.

İnşaat sonrası temizlik faaliyetleri her zaman ciddi derecede bilgi isteyen bir çalışmadır. Normal ev temizliklerinden çok daha farklı olan bu temizlik profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede her anlamda doğru bir şekilde temizlik işlemleri tamamlanmaktadır. Firmamız inşaat sonrası temizlik hizmetinde inşaat bitimlerinden sonra dairelerin bütün temizlik işlerini gerçekleştirmektedir. İnşaat faaliyetleri sonrasında dairelerde birçok kirlilik oluşmaktadır. Alcı kalıntıları, toz, çimento kalıntıları, çamur gibi birçok farklı atık oluşmaktadır. Profesyonel ekibimiz ilk olarak bu kalıntıları temizlemektedir.

İnşaat sonrası temizlik çalışmaların yapılan temizlik ile beraber dairelerin kaba kiri ortadan kaldırılmaktadır. Yapılan bu çalışmalarda daireye herhangi bir zarar vermeden dikkatli bir şekilde temizlik gerçekleşir. Ağır yükler personelimiz aracılığı ile çeşitli araçlar aracılığı ile dışarı atılır. Böylelikle evde oluşan büyük atıklar evden çıkarılmaktadır.

Temizlik firmalarıçalışanlarımız temizlik yaparken kapılarda camlarda, , lavabo ve klozet gibi alanlarda yer alan etiketleri doğru bir şekilde çıkarmaktadır. Bu etiketlerin çıkartılmasında eşyalar herhangi bir şekilde zarar verilmemektedir. Genel olarak camlarda bulunan çimento, alçı, yazı gibi kalıntılar da özenle çıkarılmaktadır. Camlara herhangi birzarar vermeden çıkarmak adına gerekli inşaat sonrası temizlik malzemeleri kullanabilmektedir. İnşaat sonrası gerçekleştirilen bu hizmet sayesinde daire tamamen inşaat kalıntılarından kurtulmaktadır. Böylelikle gelen müşterilerine her zaman daha temiz var daire sunmuş olursunuz. Bitmiş olan inşaatın iç temizliği gibi dış temizliği de oldukça önemli olmaktadır. İnşaat sonrası temizlik çalışmalarında dış mekanda birçok atık tespit yapılmaktadır.