0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

 İnşaat sektörünün oldukça gelişmiş bir durumda olduğu ülkemizde kentsel dönüşüm çalışmalarıyla beraber inşaat halinde bulunan yapıların sayısının her geçen gün arttığını görebilmek mümkündür. Eski binaların yeni yapılar haline getirilmesi yönünde yapılan çalışmaların da artması inşaat sonrası temizlik işlemlerinin de büyük bir öneme sahip olmasına neden olmuştur. Bu konuda sizlere profesyonel destek sağlamakta olan firmamız inşaat sonrasında biriken molozların, tozun ve çeşitli katı cisimlerin atılması ve binanın temizlenmesi konusunda size gerekli desteği işinin ehli ve deneyimli elemanları ile vermektedir.

Firmamızın vermiş olduğu bu temizlik hizmetlerinden yararlanmanız durumunda inşaatın hem iç hem de dış kısmında doğru temizleme işlemlerinin gerçekleştirildiğini görmeniz mümkün olacaktır. Bu işlemler ciddi bilgi ve emek isteyen işlemler olduğu için firmamız elemanlarına bu konuda gerekli eğitimleri vermektedir. Normal bir ev ya da ofis temizliğinden oldukça farklı olan inşaat sonrası temizlik işlemleri sırasında alçı kırıntıları, çimento kalıntıları, çamur ve toz gibi pek çok atık maddenin atılması gerektiğinden dolayı bu temizliğin daireye de zarar vermeden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Binada oluşan kalıntıları ilk olarak toplayan temizlik ekiplerimiz bu kalıntıları temizleyerek dairenin kaba temizliğini gerçekleştirmiş olmaktadır. Ağır olan atık maddelerin çeşitli araçlar kullanılarak binadan dışarı atılmasını da sağlayan temizlik personelimizle çalıştığınız zaman inşaatın yeni bittiğini gören ev alıcılarının gezmiş oldukları bu temiz daireleri alma konusunda daha istekli olduklarını görebilirsiniz. Aksi takdirde etrafta çamur, toz, beton kalıntıları ve alçı döküntüleri gibi unsurlar olduğunu gören kişilerin bu dairelere hala inşaat gözü ile baktıklarını ve bu daireleri alma konusunda istekli olmadıklarını görebilirsiniz.

Firmamız tarafından yönlendirilen temizlik elemanları inşaat sonrası temizlik işlemleri sırasında sadece bu kalıntıların ortadan kalkmasını sağlamakla yetinmez aynı zamanda kapı, yer ve camlarda kalan alçı, çimento ve yazı gibi kalıntıların doğru şekilde temizlenmesi konusunda yardımcı olur. Yerleri çizmeden, cama zarar vermeden bu kalıntılardan kurtulmanıza olanak sağlayan elemanlarımız sayesinde müşterilerinize daha temiz bir daire sunabilmeniz mümkün olacaktır. İnşaatın içinde olduğu gibi çevresindeki pisliği de ortadan kaldırma konusunda size yardımcı olan temizlik elemanlarımızla dairelerinize alıcı bulmanız çok daha kolay bir hale gelecektir.