0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

İnşaat temizliği CGS Temizlik

21
May

Dış cephe temizliği

Antalya Zemin, Villa ve İnşaat Temizliği

Antalya zemin temizliği her turlu zemin yüzeyini, türüne uygun kimyasallar ve makineler ile kusursuz bir şekilde temizler. Her zemin farklı kendine has özelliği olan malzemelerden yapılmıştır ve hepsinin temizliği ayrı bir özen ister. Özellikle inşaat sonrası zemin temizlikleri zorlu ve sıkıntılı olabilir. Her türlü ekipman ve profesyonel bir çalışma kadrosuna sahip firmamız, mekanların zemin temizliğini ustalıkla yaparak sizi zahmetten kurtarır. Islak zemin ve parkeleriniz hangi çeşitte olursa olsun çizmeden ve yüzeylerine hiç bir zarar getirmeden ışıldayacak ve göz alıcı temizliği ile mekânınıza hava katacaktır. Bizimle iletişime geçip zemin temizliğinizi yaptırmak için randevu alın temizliğin tadını çıkarın.

Antalya villa temizliği büyük ve ferah evlerinizin her köşesinde aynı huzuru ve hijyeni yaşamanız için yanınızda. Günlük işleriniz sizi yeteri kadar yoruyor. Bırakın Villanızın temizliğini biz halledelim. Duvarlardan halılara, kapılardan camlara, banyodan mutfağa, verandadan merdiven ve korkuluklara, temizlenmesi gereken her noktayı önceden gelip tespit edelim ve uygun temizlik malzemeleri ile makinelerimizle randevu aldığınız gün çalışmaya başlayalım. İşinin ehli, her köşeyi gözden kaçırmadan,kendi evini temizler gibi özenen ekibimiz düzenli ve aktif çalışma performansıyla sizi memnun etmeye odaklıdır. Hemen firmamızla irtibata geçip randevu alın ve bu ayrıcalıklı temizlik hizmetinden sizde faydalanın. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata veriyoruz. Villanızın tavan arasına kadar her noktasını aynı titizlikle temizliyoruz.

Antalya inşaat temizliği benzersiz bir inşaat sonrası temizlik ile yeni evinizi yeni eşyalarınızla buluşturmaya hazırlıyor. İnşaat temizliği en zor ve zahmetli işlerin başında gelir. Evinizin her yerinde alçı, sıva, boya, dolaplarda bant, etiket, silikon ve yapışkan izleri, kalorifer petekleri ve tesisat boruları, evyeler, duş başlıkları, musluklar, klozet ve küvetlerde kireçler, cam ve çerçevelerde bir türlü çıkmak bilmeyen yapışkan bantlar hepsi birer kâbus gibi sizi korkutabilir.Ama artık biz varız ve sadece bir tam günde kusursuz bir çalışmayla evinizi yada is yerinizi oturmaya, yaşamaya ve çalışmaya hazır hale getiriyoruz. Zeminlerde yada evye cam gibi hassas yüzeylerde çizilmelere karşı özel ilaç ve deterjanlarımız mevcut olup yaptığımız bütün temizlik garantimiz altındadır.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın