0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Isparta Temizlik Şirketleri CGS Temizlik

Cam ekibi

Cam ekibi

Isparta Temizlik Şirketleri 

Ev ve ofisleriniz de büyük bir itina ile temizlik ve hijyen sağlayan Isparta temizlik hizmetleri kadrosu ile en zor temizlik işleriniz bile kısa sürede profesyonelce temizlenir. Oda temizlik hizmetlerini kapsayan cam silme perde yıkama kurutma ve asma işlemleri yapılmaktadır. İsteğe göre odaların duvarları silinmektedir. Halılarınız ve koltuklarınız özel vakumlu yıkama makineleri ile temizlenir. Koltuklarda ya da halılardan çıkmayan lekeler kimyasal içermeyen özel ürünlerle yapılmaktadır. Özel temizlik ürünleri sayesinde koltuklarda ya da halılarınızda kesinlikle dokuya zarar verilmeden temizlenmektedir. Mutfak içersinde dolaplar iç dış olarak silinir ve set üstü ocakların temizliği yapılır. aynı şekilde banyolar ve tuvaletlerde hijyen sağlayan temizlik ürünleri ile özenle temizlenmektedir.

Isparta Temizlik Şirketi Çalışma Saatleri

Evleriniz de ve ofisleriniz de büyük bir özveri ile temizlik işlerinizi kısa sürede istenen temizliğe kavuşturan Isparta temizlik şirketleri müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman şirketimizi arayarak temizlik işlerinizi uzman ekiplerimize uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Temizlik şirketimiz için müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Evleriniz ve ofisleriniz özel temizlik makineleri ile kısa sürede mükemmel bir şekilde dip bucak temizlenerek teslim edilir. Yer temizliğinde kullanılan makineler parke ve fayans olarak ayrı başlıklar kullanılmaktadır. Zemine hiçbir zarar vermeden en kaliteli şekilde temizliği yapılmaktadır. Odalarda müşterinin talebine göre duvar silme temizliği de yapılmaktadır.

Temizlik Şirketleri Ne Kadar Güvenilir

Genelde iş yerlerinde ve evlerinizde zor ve detaylı temizlik hizmeti sunan temizlik şirketleri son derece güvenilirdir. Isparta temizlik firmaları size bu garantiyi veren seçkin ve köklü bir kuruluştur. Profesyonel temizlik elemanları ile en zor ev işlerini ve ya ofis işlerinizi çok uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti sunan bir firmadır. Özellikle zor ve detayı temizlik içlerinizi istediğiniz gibi yaparak kısa sürede teslim etmektedir. Hizmetlerimiz arasında dairelerinizin bütün odaları temizlemek cam silme kapı silme ve detayı toz alma hizmetimiz bulunmaktadır. Müşterinin isteğine göre duvar silme hizmeti de verilmektedir. Aynı zamanda perdeleriniz yıkanıp ütülenip temiz bir şekilde takılmaktadır.