0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Isparta yangın temizliği CGS Temizlik

9
Ağu

Hayati AKAR

Isparta Yangın, Dış Cephe ve İnşaat Temizliği

Yangından sonra ortamda birçok sorun oluşmaktadır. Yangından dolayı eşyalara koku sinmesi, duvarların ve tavanların iz olması, bazı bölümlerin yıpranması gibi geriye birçok yapılması gerekenler kalmaktadır. Isparta yangın temizliği firması olarak detaylı bir temizlik sonrası mekânlarınızı istediğiniz gibi teslim etmekteyiz. Gerekli havalandırmaları yapıp iki üç kat boya ile tavanları ve duvarları boyamaktayız. Duvarlarda onarılması gereken yerler için gerekli malzemeleri kullanmaktayız. Eşyalara sinen kokular için havalandırıp eşyaları vakumlu temizleme cihazlarıyla temizlemekteyiz. Kıyafetler için de kuru temizlemeyi kullanmaktayız. Uygun fiyatlı hizm

Isparta dış cephe temizliği firması olarak temizlik esnasında cam ve metal olan yüzeyler için farklı temizlik maddeleri kullanmaktayız. Yanlış malzeme sonucunda dış cephelerde kalıcı hasar oluşabilmektedir. Bu gibi olumsuzluklara sebebiyet vermemek için profesyonel bir şekilde işimizi sürdürmekteyiz. Süreklilik sağlayan temizliklerde yani binanın dış cephe temizliğini yılda iki kez yaptırarak ancak o zaman kalıcı sert tabaka kirlere karşı önlem anlınmış olunmaktadır. Temizliğinin öneminin yanında bir binanın kıyafeti gibi olan dış cephesinin yıpranmaması da çok önemlidir. Firma olarak hizmetimiz sırasında cephenin yağmur, kar ve toza karşı korunmasını sağladığımız ve temizlik yaparken dikkat ettiğimiz gibi estetik görünüşünü de kaybetmemesini sağlamaktayız. Vinç, asma sepet, makaslı platform, örümcek vinç gibi iş makinelerini kullanarak hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz sırasında iş güvenliğini sağladığımıza dair gerekli belgeleri sizlere sunmaktayız.

İnşaat temizliği diğer temizliklerden daha zordur. Özellikle içeride eşya bulunurken yapılan tadilatlarda, temizlik sırasında kullanılacak olan malzemelerin seçiminde ve eşyaların korunmasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanılan temizlik malzemelerinin içerisinde bulunan bazı maddeler eşyalara zarar verebilmektedirler. Bu yüzden firma olarak kullanmış olduğumuz malzemelerde zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Ayrıca kullanmış olduğumuz ekipmanlar ve temizlik malzemeleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Zamanla yarışmak bizim için hiç sorun oluşturmadığından dolayı, kaba pisikleri en kısa sürede temizler ve anlaştığımız sürede sizlere temiz bir ortam teslim etmekteyiz. Isparta inşaat temizliği olarak profesyonel ekibimizle ve tecrübelerimizle her an siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hemen Arayın