0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

İstediğiniz Temizlik İstediğiniz Kalitede! CGS Temizlik

19
Mar

Her geçen gün değişen yaşam şartları birçok hizmet sektörünü de beraberinde getirmektedir. Yaşam şartlarının oldukça zorlaştığı günümüzde birçok ev, iş ve firmaların temizlik ihtiyaçları da günümüzde temizlik firmalarının aktif olarak faaliyet göstermelerine de imkân sağlamıştır. Döşemaltı temizlik firması olarak faaliyet gösteren firmamız birçok farklı iş kolunda hizmet vermektedir. Çok yönlü hizmet seçeneklerimiz ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı hedefleriz. İşini önemseyen ve bir o kadar da ciddiye alan geç ve dinamik kadromuz ile sizlerin her türlü temizlik işlerini üstlenebiliriz. Gerekli donanım, ekipman ve çalışana sahip firmamız her türlü temizlik alanının temizliğini istediğiniz kalitede yapmaktadır. Gerek kullandığımız ekipmanlarımız gerek tercih ettiğimiz kimyasal temizlik malzemelerimiz kesinlikle sağlık açısından zarar teşkil etmez. Tamamı TSE onaylı ve belgeli malzemelerdir.

Makinalı temizlik
Makinalı temizlik

Kusursuz Daire Temizliğine İhtiyacınız Varsa Eğer;

Çalışan bayanların en büyük sıkıntısı şüphesiz zamanında ve yeteri kadar temizleyemedikleri evleridir. Firmamız Döşemaltı daire temizliği konusunda endişelerinizi sonlandıracak hizmet kalitesine sahiptir. Firmamız ile irtibata geçtiğiniz takdirde dairenizin genişliğini, eşyaların var olup olmadığını bildirmeniz yeterlidir. Evinizin genişliği ya da temizlik yaptırmak istediğiniz bölümlere göre tayin edeceğimiz çalışma arkadaşlarımız istediğiniz temizliği sizlere sunacaktır. Öncelikle aynı gün içinde temizliğin son bulmasını istiyorsanız aynı zamanda da detaylı bir temizlik olacaksa firmamıza bunu bildirmeniz gerekir. Bu doğrultuda belirlenecek iş planı size kusursuz, hızlı ve temiz alan bırakmak açısından önemlidir. Size söz verilen zamanda tarafınıza ulaşacak çalışanlarımıza dilediğiniz bölümü dilediğiniz şekilde temizletebilirsiniz.

Deneyimli Elemanlar Hızlı Temizlik

Firmamız kadrosunun tamamında deneyimli kişileri barındırır. İstediğiniz gibi bir temizliğin temeli de deneyimli çalışanlar ile mümkündür. Döşemealtı dış cephe temizliği konusunda deneyimli çalışanlarımız gerekli güvenlik önlemleri ile en yüksek yapıların temizliği gerçekleştirmektedir. Yapının yüksekliği göz önünde bulundurularak belirlenen temizlik şeklimizde güvenlik asıl meseledir. Güvenliğimizi sağladıktan sonra ilk günkü halini alacak yapılarınız uzun vadede kirlenmeyecektir. Tercih ettiğimiz kimyasallarımızın tamamı uzun vadede temizliği sağlayacak türdendir. Ayrıcalıklı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve aynı zamanda ücret bilgisi öğrenmek isterseniz irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın