0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Kemer Cam Temizliği CGS Temizlik

Cam ekibimiz

Cam ekibimiz

Kemer Cam Temizliği

Otel ve benzeri işyeri binalarının yapıları daha gösterişli ve modern olabilmesi için genellikle cam olarak tasarlanır. Bu camların temizliği gerçek bir emek gerektirir. Bu yüzden size en çok güven veren firma hangisi ise cam temizliğinde onu tercih edin. Binaların dış cephelerinde kullanılan kırılmaz cam, alikobanta malzeme ve kompozit sık sık kirlenen ve çok fazla toz tutan malzemelerdir. Bu malzemelerin temizliğini sağlayanların atletik bir yapıya sahip olması gerekir. Adeta bir dağcı gibi ipin üzerinde durarak canı pahasına temizlik yapan bu elemanlar kalın halatlar sayesinde işlerini güvenle yapabilmektedir. Kemer cam temizlik firmaları özellikle bu iş üzerine eleman yetiştirmektedir.

Kemer Alikobant Temizliği

Kemer alikobanttemizlliğikonusunda da elemanlarını eğiten firmalar ile doludur. Bu firmalardan anlaşabildiğiniz ve size güven verenleri ile çalışma sistemleri hakkında bilgi alınız. Tüm farklı yüzeyler farklı bir temizlik maddesi gerektirir. Alikobant alüminyum ve plastik karışımı bir malzemedir. Bazı temizlik maddelerinden zarar görme olasılığı yüksektir. Bu sebeple bu tür yapı malzemelerini temizlemek için farklı temizlik maddeleri ile deneyimli elemanların bu işi yapması gerekir. Ayrıca yüksek binaların cam ve alikobant temizliği esnasında temizlik elemanının gerekli bütün güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekir. Çıkabilecek herhangi bir sorun karşısında temizlik firmasının tam donanımlı olması ve elemanla iletişimde kalması şarttır.

Kemer Kompozit Temizliği

Farklı cins malzemelerin bir araya getirilerek oluşturulduğu inşaat yapı malzemesine kompozit denir. Kompozit malzemenin temizliği diğer materyallere oranla daha zordur. Bu nedenle bu malzemeyi temizleyecek olan elemanların bu malzeme üzerine eğitilmiş olması gerekir. Uzman elemanlar ile temizliği sağlanan kompozit malzemeler yüksek yerlerde tüm güvenlik önlemleri alındıktan sonra malzemeye özel temizlik ürünleri ile temizlenebilir. Kompozit panel yüzeyinde biriken yağ, kir, toru ve korozyon çıkarma işlemleri için güçlü ve bitkisele yakın doğa dostu temizlik ürünleri kullanılır. Bu temizlik ürünleri su ile seyreltilebilir özelliktedir. İsteğe göre bir kapak temizleyici bir kova su ile rahatlıkla kullanılabilir. Kemer kompozit temizliği şirketleri, konusunda bu kadar hassastır.

 

Hemen Arayın