0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Kemer dış cephe temizliği CGS Temizlik

Akdeniz dondurma dış cephe temizliği

Kemer dış cephe temizliği

Kemer bölgesinde eviniz nerede olursa olsun kemer ev temizliği şirketi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. İster kış temizliğinde, ister yaz temizliklerinde, ister yeni inşaattan çıkmış harç pisliklerinin olduğu boş evinizi ya da eşyalı evinizi en iyi şekilde temizlemekteyiz. Eşyalı ev temizliklerinde koltuklarınız ve halılarınızda renklerine ve kumaşlarına hiçbir zarar gelmeden temizlenir ve ilk aldığınız günkü kadar parlak ve canlı olur. Camlarınız silinir ve bayanların korkulu rüyası olan perde asma işi yapılır. Temizlik yapmadan önce bizi aradığınızda ne tür temizlik istediğinizi ve nelerin yapılması gerektiğini belirtir iseniz ona göre temizlik yapacak personel sayısı belirlenir ve gerekli temizlik malzemeleri ayarlanır. Temizlik yapacak arkadaşlarımız evinize geldiğinde iş bölümü yaparak bir karışıklık yaşanmasını engeller ve iş disiplini ile çalışarak kaliteli hizmet verir.

KEPEZ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Kepez temizlik şirketleri olarak iş disiplininden ödün vermeden kaliteli malzeme kullanımı ve zamanında iş teslimi garantisi ile çalışan bir şirketiz. Sizlere yılın her günü üstün temizlik hizmeti sağlamaktayız. İhtiyacınız olan bütün alanları temizleyecek güce sahibiz. Sektörde yerimiz oldukça farklıdır. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti odaklı çalışır iken fiyat uygunluğumuzla da dikkat çekeriz.  Müşterilerimizin temizlenmesini istedikleri alanları kendimizin gibi benimseyip o şekilde temizlik yaparız. Güçlü ve kalabalık personel kadromuz ile her türlü temizliği her zaman cevap veririz. İster tek kişi ister daha fazla kişi ile temizlik yaptırma imkanına sahipsiniz. Bahçe temizliğinden tutun, apartman içi ve dış temizliği, site temizliği, iş yeri temizliği gibi akıllara gelebilecek her türlü temizlik işleri yapılmaktadır.

KEMER OFİS TEMİZLİĞİ

Kemer ofis temizliğinde ihtiyaç duyabileceğiniz bütün temizlikleri yapmaktayız. Hatta ofislerinize sabit personel sağlayarak düzenli ve kalıcı temizliğin daim olmasını sağlayabiliriz. Bu sayede temizlik işleri ile uğraşıp kafanızı yormaya gerek kalmaz. Ofisleriniz büyüklüğüne göre tercihi siz yapın. İstediğiniz her zaman haftanın her günü temizlik yaptırabilme imkanına sahipsiniz. Bizimle iletişime geçip isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Şirketimiz bütün ofis temizlik işlemlerini tam zamanında ve bütün sağlık kurallarına uygun şekilde yaparak sizlere tertemiz ofislerde çalışma imkanı oluşturur.

Hemen Arayın