0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Kemer temizlik şirketleri CGS Temizlik

Akdeniz dondurma dış cephe temizliği

Kullandığınız koltuklar belirli bir süre sonunda kirlenebilmektedir. Kirli koltuk görsel olara da şık durmayacaktır. Bunun için temizlenmesi gerekir. Koltuk yıkama işi uzmanlık isteyen bir konudur. Koltuğa zarar verilmeyecek şekilde temizlik yapılması gerekir. Firmamız yerinde koltuk yıkama hizmetini sürdürmektedir. Bu hizmet alanında uzman personel tarafından profesyonel çerçeve içerisinde sunulur. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Koltuklar özel ekipmanlar ile yıkanır. Yıkama işlemine başlamadan önce koltukların tozları alınır. Bunun için özel makineler kullanılmaktadır. Toz arındırma işleminden sonra özel bir makine yardımı ile koltuğunuz yıkanır. Yıkama işlemi sona erdikten sonra koltuğunuzdaki temizliği gözle görebilirsiniz. Kemer koltuk yıkama hizmetlerimizden yararlanarak daha temiz koltuk modellerine sahip olabilirsiniz. Koltukları temizletmek sağlık açısından da önem taşır. Bundan dolayı belirli periyotlarda temizliğinin yapılması gerekir.

Zemin temizliği konusunda kullanılan tüm temizlik araçları profesyonel yapıda yer alır. Zemine zarar vermeden profesyonel bir temizlik yapılır. Ofis veya ev temizliği konusunda gerekli desteği sunan firmamız bu hizmetten düzenli olarak da yararlanmanızı sağlar. Kemer zemin temizliği hizmeti alanında uzman personel tarafından yürütülür. Zemin halı veya parke kaplı ise herhangi bir zarar verilmemektedir. Temizlik aşamasından sonraki hijyeni görebilirsiniz. Sunulan tüm bu hizmet garanti kapsamı içerisinde yer alır.

Kadının iş hayatı içerisinde yer almasından dolayı ev temizliğine zaman ayıramamaktadır. Ancak firmamız çalışan kadının yanında yer alarak ev temizliği konusunda profesyonel çözümler üretmektedir. Evinizin ihtiyacı olan temizlik aşamaları ayrıntılı olarak yerine getirilir. Cam temizliğinden koltuk temizliğine kadar tüm detaylar özel olarak temizlenir. Bundan dolayı güven içerisinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kemer ev temizliği hizmetinden düzenli olarak da yararlanabilirsiniz. Uzman personel belirli periyotlar içerisinde adresinize gelerek gerekli temizliği kurumsal olarak yapar. Sizde bu zaman zarfı içerisinde kendinize vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetler için de ekonomik ücretler ödemeniz yeterli olacaktır. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Her detaya önem verilerek size müşteri memnuniyeti içerisinde hizmet verilecektir.