0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Kemer yangın temizliği CGS Temizlik

Ofis temizliği

Kemer yangın temizliği

Temizlik sektörü, çalışan insan sayısının artmaya başlamasından bu yana hızlı bir ilerleme gösteren sektörler arasındadır. Özellikle kadınların iş hayatına entegrasyonu sürecinde temizlik işlerine vakit ayıramama gibi nedenler ile dışarıdan personel alma ve temizlik yaptırma bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu nedenle de temizlik işi yapan firmaların sayısı her geçen gün artış göstermeye başlamıştır. Ev temizliğinin yanı sıra ofis temizliği, halka açık mekanların temizliği, inşaat temizliği gibi kategoriler bulunmaktadır. Kemer inşaat temizliği ve kapalı mekân temizliği alanında öncü firmalardan biri olan şirket; alanında uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Çalışan tüm personel uzun yıllar bu sektörde tecrübeli ve işinin ehli kimselerdir. Yeni bitmiş inşaatların tüm temizlik işlerini yapma konusunda uzman olan ekipler, kaç katlı olursa olsun, ne kadar büyük olursa olsun, inşaatı en kısa sürede temizleyerek taşınılabilir hale getirmektedirler. Bilindiği gibi inşaatlar tamamlandığında molozların kaldırılması, zeminde oluşan harç lekelerinin ve camlardaki badana boyası izlerinin temizlenmesi gerekir. Bunların yapılması için güçlü personele ve doğru temizlik malzemelerine ihtiyaç duyulur. Temizlik personeli deneyimlerinden yola çıkarak bütün ihtiyaçların temini ve temizliğin yapılmasından sorumludur.

İnşaat temizliği gibi zor olmasa dahi çok fazla detaya sahip olan ofis temizliği işi de Kemer ofis temizliği firmasında profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İş yerinizin genişliği ne kadar olursa olsun önemli değil. Çalışanlar önce keşfe gelerek şirketin kapalı alan genişliklerini, zemin kaplı olup olmadığını, cam miktarını ve diğer detayları kontrol eder. Sonrasında uygun araç ve gereçler ile malzemeler seçilerek temin edilir. Son olarak planlanan gün ve saatte ofise gelinir ve temizlik kısa süre içerisinde tamamlanarak teslim edilir. Kullanılan temizleyiciler hiçbir şekilde koltuk ve halılarınıza zarar vermez. Yüzey temizleyiciler aynı zamanda hijyen sağlarlar Personel, gereken bütün eğitimlerden geçmiştir ve hepsi de sertifika sahibidir. Temizlik firması her türlü iş güvenliği ve işçi sağlığı kontrolünden geçmiştir. Gerekli önlemler devamlı alınmaktadır. Üstelik istendiği takdirde işyeri, temizlik esnasında yaşanabilecek her türlü olumsuz olaya karşı uygun fiyatlar ile sigortalanabilmektedir.

İş yeri ve ofis temizliğinde iç mekân temizliği kadar dış temizlik de önem taşır. Kemer dış cephe temizliği yapan firmalar arasında öncü olan şirket; yüksekliği, kaç katlı oluşu önemli olmadan dış cephe temizliklerinde de maksimum hijyen seviyesini yakalamaktadır. Tamamı cam olan binaların dış cephe temizliğinde asansörlü merdiven ya da extrem sporculardan dağcıların becerileri kullanılırken kompozit uygulamalarda da yine aynı yöntemler farklı kimyasal yüzey temizleyiciler ile birleştirilmektedir. Cam temizliğinde artık eski klasik yöntemler tamamen ortadan kalkmış ve can güvenliğini önde tutarken mükemmel temizliği de göz önüne seren alternatifler kullanılmaya başlanmıştır.  Siz de iş yerinizin, binanızın pırıl pırıl olmasını istiyorsanız yedi gün yirmi dört saat boyunca temizlik firması ile iletişime geçebilir, uzman ekip ile birlikte ihtiyaçları belirleyerek tertemiz bir dünyaya adım atabilirsiniz.

Hemen Arayın