0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Kepez Temizlik Firması CGS Temizlik

19
May

Kepez temizlik firması kaliteli temizlik ve güveni bir arada tutmaktadır. Firmada ki çalışan tüm personel tecrübeli temizlik personelidir. Firma sadece ev temizliği değil, ofis, apartman gibi alanlarda da itina ile temizlik yapmaktadır. Yaptıkları işe son derece önem vermektedir. Alanında deneyimli elemanlarla ve kullanılan kaliteli malzemeler ile %100 hijyen sağlanmaktadır. Temizlik sektöründe kalite ve güveni bir arada sunmaktadır. Personeller temizlik yapılacak olan alana önceden gidip alanı incelerler. Gerekli temizlik ürünleri ve ekipmanların listesi çıkartılır. Daha sonra size bir süre verilir. O süre içinde mutlaka ev en temiz şekilde teslim edilir. Elektronik aletlere ekstra dikkat edilir.

Kepez dış cephe temizliği

Kepez ev temizliği Avrupa standartlarını aratmayan, son teknoloji temizlik sistemleri ile profesyonel ve hijyenik temizlik hizmetleri sunmaktadır. Gerçek anlamda müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Günümüzde kadınların iş hayatında erkekler kadar aktif olmasından dolayı gereği kadar temizlik yapamıyorlar. Temizlik yaptıkları zamanda kendilerine özel zaman ayıramıyorlar. Firma bu konuda bayanlara yardımcı olmaktadır. Ev temizliğini firma yapıp hanımlara da bu temizliğin keyfini çıkarmayı bırakmaktadır. Ev temizliği en hassas temizlik türlerindendir. Ev bizim ve sevdiklerimizin çok vakit geçirdiği bir ortam olduğu için hijyenik olması son derece önemlidir. Özellikle evde küçük bebek, hasta varsa ekstra önem gösterilmektedir. Mutfak, tuvalet ve lavabolar gibi hijyenin mutlaka olması gereken yerlere çok önem verilir. Beyaz eşyalar özenli bir şekilde temizlenir. Mutfak dolapları ve giysi dolapları müşteri isteğine göre içi boşaltılarak yada üstten temizlenir. Antika ve kırılacak eşyalara çok dikkat edilir. Camlar ise işinde uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Silinecek cam yüksek yerde ise güvenlik tedbirlerine uyularak silinir.

Kepez ofis temizliği temizlik hizmetlerinin en önemli parçalarından biridir. Bireyler günün çok büyük bir bölümünü ofislerde çalışırken geçirirler. Çalışanın motivasyonu ve sağlığı için ofis temizliği son derece önemlidir. Kirli bir ortamda insanın motivasyonu düşeceğinden performansta düşecektir. Bu da çalışma hayatını olumsuz etkilemektedir. Ofis temizliğinde en önemli noktalardan biri her alan için farklı temizlik ürünlerinin kullanılmasıdır. Özellikle tuvalet gibi yerlerin temizliğinde kullanılacak olan temizlik ürünlerinin başka hiçbir yerde kullanılmaması gerekir. Bu alanlar temizlenirken enfeksiyon riski alanlar olduğu düşünülerek dezenfektan özellikli malzemeler kullanılmalıdır. Yapılacak olan her temizlikte yeni bez, paspas gibi ürünler kullanılmalıdır.

Hemen Arayın