0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Koltuk Ve Halı Yıkama CGS Temizlik

dış cephe cam temizliği

dış cephe cam temizliği

Koltuk Ve Halı Yıkama

Halılar ve koltuklar bulunduğu ortamda en çok kullanılan eşyalar arasındadır. Hem iş yerlerinde hem evlerde kullanılan bu eşyaların belirli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Antalya koltuk yıkama firmasıolarak sahip olduğunuz koltuk ve halı temizliği ihtiyacınızı profesyonel bir şekilde cevap verebiliyoruz. Avrupa standartları içerisinde hizmet veren firmamız sayesinde koltuğunuzun temizliği gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır.

Sizlere ulaştırdığımız koltuk ve halı temizliği hizmetinde profesyonel ekiplere yer veriyoruz.Antalya halı yıkama için bu konuda özel olarak üretilmiş makineler kullanılmaktadır. Bu nedenle temizlik sonrasında koltuklarınızda veya halılarınızda işlem sırasında herhangi bir şekilde yıpranma, eskime, renk değişikliği gibi olumsuz durumlar yer almamaktadır. Koltuk ve halı temizliği alanında bizlerden her zaman destek alabilirsiniz.

Temizlik faaliyetleri profesyonel kişilerin yapması gereken bir işlemdir. Halılar bilindiği gibi devamlı olarak yerde durmakta ve sürekli toza ve kire maruz kalabilmektedir. Bu yüzden yılın belirli zamanlarında temizlenmesi gerekmektedir. Koltuk ve halı temizliği faaliyetlerinde halıların temizliği yapılırken özel ürünler kullanılmaktadır. Bunun içinde konut içerisinde yer alan halılar öncelikle bulunduğu yerden ekiplerimiz tarafından alınmaktadır. Halılar güvenli bir şekilde yıkama işleminin yapılacağı bölgeye götürülmektedir. Bu alanda halılarınız özel araçlar ile yıkanmaktadır. Koltuk ve halı temizliği faaliyetlerinin halılarınıza uygulanmış olan temizlik ile halıların en iç kısmına kadar nüfus eden bakterileri temizlemektedir.

Koltuk yıkamafaaliyetleri bittiğinde ise halılarınız ilk zamanki gibi temiz olarak sizlere teslim edilmektedir. Halı temizliği işlemi yapılırken temizlik kimyasalları da oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Şirketimiz her zaman zararsız doğal temizlik ürünlere yer vermektedir. Halı temizliği için kullanılan bu ürünlerde halılarınıza herhangi bir zarar gelmemektedir. Koltuk ve halı temizliği faaliyetlerinde koltuk temizliği içinde aynı durum geçerli olmaktadır. Koltuklarda birden fazla malzeme türü bulunması ve taşınması zor olduğu için evinizde çeşitli çalışmalar ile temizlik işlemine konulmaktadır. Koltuk ve halı temizliği faaliyetlerinde koltuk temizliği evinizde sizin gözetiminizde yapılmaktadır. Koltuk ve halı temizliği faaliyetlerinde koltuklarda bulunan kumaşa göre temizlik işlemleri tamamlanmaktadır.