0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Koltuk Yıkama CGS Temizlik

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama firmalarının kullandığı temizlik malzemeleri kumaşlara özel üretilmektedir. Her kumaşın kendine özel bir temizlik ürünü vardır. Koyu renk kumaşlarda ağartıcı kimyasallar asla kullanılmaz. Özellikle küçük çocukları olan bayanlar bu tür temizliklere daha fazla ihtiyaç duymaktadırlar. Fakat kurutması sıkıntı olduğu için kendileri yapamazlar. Bu sebeple anlaşacakları bir koltuk yıkama şirketi bu işi onlar için yapacaktır. Koltuk yıkama biraz zahmetli bir iştir. Öncelikle koltuklarınızın kumaşında yıkama talimatı varsa anlaştığınız firmanın buna uyum sağlaması için konuşun. Koltuk yıkamanın kademeleri vardır. Lekeli, çişli, tozlu koltukların her birinde farklı bir temizlik ürünü kullanılır. Kullanılan deterjanların suda hemen çözünme durumları vardır. Zaten çoğu zaman sıvı deterjan kullanılmaktadır.

Antalya Koltuk Yıkama

Antalya koltuk yıkama firmaları koltuklarınızı temizlerken teknolojik ve modern temizlik makineleri kullanırlar. Bu makinelerin kullanılması lekelerin ve kokuların giderilmesi için önemlidir. Sizin bu makineleri alabilecek gücünüz olmadığından mutlaka bir temizlik firması ile anlaşmalısınız. Temizlik işlemleri bittikten sonra kurutma makineleri ile koltuklarınız kurulanır. Çoğu zaman yapılan temizlikten sonra koltuklarınız ıslak kalmaz. Ama firmalar yine de nemlilik olasılığını göz önünde bulundurarak kurutma işlemini gerçekleştirirler. Antalya koltuk yıkama firmaları sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı yaşamına destek olmak için koltukların sadece yüzeyini değil iç kısmını da temizler. Nasıl mı? Vakum makineleri ile. Bu sayede koltuk içerisine yerleşen mite ve bakteriler koltuklardan uzaklaştırılır ve kullanılan deterjanlar sayesinde uzun bir süre aynı yere giremezler.

Antalya Halı Yıkama

Antalya halı yıkama firmaları sizin zorlukla yaptığınız işi bir çırpıda yapıp halılarınızı evlerinize teslim ediyor. Metrekaresine ücret alan firmalar yıkama işlemlerini yüksek leke çıkarıcı özelliğe sahip deterjanlar ile sağlıyor. Bu sayede halılarınız mis gibi oluyor. Kış boyunca kir, pis, soba karası, duman lekesi, yemek kokusu ve benzeri daha birçok kiri ve hastalığı bünyesinde barındıran halılar en çok da küçük çocuklar için tehlike arz ediyor. Bu sebepten temizliği çok önemli. Özellikle uzun tüylü halıların temizliği oldukça zordur. Bu sebeple halıların temizliği mutlaka işinin ehli bir halı yıkama firması tarafından yapılmalıdır.

Hemen Arayın