0 242 339 22 22+ 0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Koltuk Yıkama CGS Tmizlik

Antalya-Koltuk-Yikama

Antalya-Koltuk-Yikama

Koltuk Yıkama

Gün içerisinde evlerde ve ofislerde fark edilmiyor olsa da en çok kullanılan ve dolayısıyla en çok kirlenen eşyalar koltuklardır. Bu yüzden koltukların doğru şekilde temizlenmesine önem verilmelidir. Bu konuda firmamızın temizlik elemanları gerekli ekipmanlara ve temizlik ürünlerine sahip olduğu gibi koltukların derinlemesine temizlenmesi için gereken eğitimi de aldıklarından koltuk yıkama konusunda size en kaliteli hizmetleri vermektedir.

Genel olarak evinize ya da ofisinize gelen temizlik elemanları bir bezle silerek koltuklarınızın kirden ve tozdan arınacağını düşünüyor olsa da aslında böyle bir işlem sadece kiri ve tozu koltuğun içine gömmenize neden olacaktır. Bu da gömülen kir ve tozun tekrar ortaya çıkmasına sebep olabileceğinden hijyen için böyle bir temizlik yeterli olmayacaktır. Firmamız bu konuda gerekli eğitimleri almış olan, koltukların derinlemesine temizlenmesi konusunda evinizde hizmet verebilecek elemanları ile yardımınıza koşmaktadır.

Koltuk yıkama konusunda işinin ehli ve eğitimli temizlik elemanlarımızın gerçekleştirmiş olduğu temizlik işlemleri sayesinde koltuklarınız yüksek devirli makine ve fırçalarla temizlenmediğinden dolayı yıpranmamaktadır. Ayrıca temizlik işlemleri sırasında koltuklarını başka bir yere gönderilmediği ve tüm temizlik işlemleri gözünüzün önünde gerçekleştirildiği için temizliğin üstünkörü mü yoksa derinlemesine mi yapıldığı konusunda herhangi bir endişe duymak zorunda da kalmıyorsunuz.

Yıkanan koltukların iyi kurutulmaması durumunda içinde mantar, akar, küf ve bakteri oluşumunun çok daha kolay bir hale geldiğini görebilirsiniz. Bu yüzden koltuk temizliği sırasında yıkama işlemi yapıldığı zaman çok çabuk kurumasını sağlamanız da büyük bir önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra koltuklarınızın ağır kimyasallar kullanılarak yıkanması durumunda dokusu ve renginde değişmeler yaşanması söz konusu olacağından koltuklarınızın bu tür kimyasallar kullanılmadan temizlenmesi gerekir.

Koltuklarınızda %100 hijyen sağlamak için uygun temizleyicileri ve vakumlama cihazlarını kullanmakta olan firmamız sayesinde koltuklarınıza oturduğunuz zaman herhangi bir şüphe duymazsınız. Koltuk yıkama konusunda daha kaliteli, daha hijyenik, daha sağlıklı ve daha kaliteli sonuçlar alabileceğiniz firmalarla çalışmak istiyorsanız firmamızın sizlere bu konuda vermiş olduğu hizmetlerden yararlanmanız yararınıza olacaktır. Firmamız temizlik elemanlarına koltuklarınızın %100 hijyenik bir şekilde temizlenmesi için gereken eğitimi vererek doğru temizlik işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.