0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Komple Bina Temizliği CGS Temizlik

Cam kazıma işlemi

Cam kazıma işlemi

Komple Bina Temizliği Hizmetimizde Kaliteyi Sizlere Sunmaktayız

Firmamız temizlik hizmetleri konusunda alanında uzman ekip çalışanları ve profesyonel çalışma prensibi ile en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm temizliklerde kalite standartları sertifikamıza uygun şartlarda sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bina temizliği alanında da sunmuş olduğumuz hizmette de önceliğimiz sizlerin memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanmasıdır. Bunun için profesyonel ve deneyimli elemanlarımız almış olduğunuz hizmetten yüksek fayda sağlamanız için çalışmaktadır.

Bina temizliği hizmetimizden yararlanmak için bizlerle bağlantıya geçtiğiniz andan itibaren profesyonel hizmet anlayışımızdan yararlanacaksınız. Ücretsiz olarak binaya ziyaret randevusu verecek olan arkadaşlarımız, yaptıkları keşifle en uygun fiyata en kaliteli hizmetlerimiz hakkında sizleri bilgilendirecektir.

Apartman Yıkama Hizmetimiz İle Hijyeni Kapınıza Getiriyoruz

Apartmanlarımız ortak kullanım alanları olup, kapımızın önüne kadar dışarının kirini getirmektedirler. Apartmanların temizliğinde yıkama yöntemini kullanan firmamızın temizlik hizmetinde, hem sağlığınız korunmakta hem de kapınızın önüne kadar ulaşan dışarının kiri arındırılmaktadır.

Yıkama ardından apartmanlarınızın zeminine uygun olan malzemeler ile cilalama işlemi de yapılabilmektedir. Apartman yıkama ve cilalama ardından hijyenin kapınıza kadar ulaştığı konusunda içiniz rahat olsun.

Temizleme sırasında kullanmış olduğumuz temizleyicilerin istinasız hepsi doğa ile dost ve zararlı kimyasallar içermeyen malzemelerdir. Sağlığınızın ön planda tutulduğu temizlik hizmetimizin amaçlarından biri de sizlere zarar verecek olan kimyasallardan hem sizin hem de çalışanlarımızın uzak tutulmasıdır.

Merdiven Yıkama Yöntemi İle Binalarınızı Güvenle Kullanabilirsiniz

Bina sakinlerinin ve misafirlerinin ortak kullanım alanı olan apartmanlardan evinize güvenle girebilmeniz için hijyen koşullarının en üst düzeyde sağlanması amacıyla merdiven yıkama yöntemi ile apartmanlarınız temizlenmektedir.

Firmamızın alanında uzman ve tecrübeli elemanları, apartman temizliği konusunda da profesyonel olarak hizmet vermektedir. Firmamızın çalışma prensibi olan müşteri memnuniyetini benimseyerek çalışan temizlik ekibimiz, merdivenleriniz itina ile yıkadıktan sonra, anlaşmamızda var ise cilalama da yaparak temizliği ve hijyeni maksimum düzeyde sağlayacaktır.

Merdivenlerin yıkanarak temizlenmesinde kullanılan temizleyicilerimiz diğer tüm alanlarda kullanmış olduklarımız gibi alerjen ve zararlı kimyasal içermeyen ürünlerdir. Köpüklü yıkama ve durulama ardından apartmanlarınızdan evlerinize güvenle girebilirsiniz. Düzenli aralıklarla yapılacak olan merdiven yıkama ile binanızdaki hijyenin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Hemen Arayın