0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Konaklı yangın temizliği CGS Temizlik

23
Mar

Konaklı Temizlik

Firmamız tarafından ofis temizliği, ev temizliği, inşaat temizliği, okul ve hastane temizliği gibi birçok alanda profesyonel temizlik yapılmaktadır. Bu yüzden firmamız temizlik sırasında kullanmış olduğu malzemelere çok dikkat ederek kimyasal malzemeler kullanmamaktadır. Sağlık bakanlığından onaylı olan temizlik malzemelerini tercih etmekteyiz. Temizletmek istediğiniz alanlara uygun malzeme ve ekipman tercih etmekteyiz. Konaklı temizlik olarak istediğiniz zaman numaralarımızdan ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.Temizlenecek ortamlardaki bütün camları, kapıları, banyo, mutfak gibi tüm bölgeleri titizlikle temizlemekteyiz. Çalışma ortamlarında sizlerin isteğine göre mesai başlamadan ya da mesai bitiminden sonra hizmet vermekteyiz. Temiz alanlarda çalışan kişilerin motivasyonları da artmaktadır. Ofislerde çalışanların motivasyonlarının artması için, okul ve hastane ortamındaki mikropları temizlemek için titizlikle çalışmaktayız.

Profesyonel Daire Temizliği

Firmamız dairelerinizin temizliğini kısa sürede gerçekleştirmektedir. İstediğiniz zamanlarda firmamıza ulaşarak gerekli bilgileri bizimle paylaşmanızdan sonra ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Temizlik sırasında dairelerinizdeki kapıların, camların, yerlerin, dolapların temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca lavaboların ve tuvaletin temizliğine önem vererek dezenfekte etmekteyiz. Temizlenecek ortama uygun ekipman ve malzeme kullanarak dairenize bir zarar vermeden temizlemekteyiz. Profesyonel ekibimize güvenerek dairenizi teslim edebilirsiniz. Konaklı daire temizliği firması olarak temizliği kısa sürede bitirdikten sonra sizlerin onayına sunarak, istediğiniz yerlerin düzeltmesini yapmaktayız. Firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir.

Dış Cephe Temizliği

Binaları kaplayan dış cepheler için farklı malzeme çeşitleri bulunmaktadır. Yüksek binaları kaplayan dış cepheleri temizlemek için vinç, asma sepet, makaslı platform, örümcek vinç gibi iş makinelerininkullanılması gerekmektedir.Saydığımız tüm iş makinelerine sahip olan Konaklı dış cephe temizliği firmamız, makinelerin ve malzemelerin kullanılmasıyla profesyonel bir temizlik gerçekleştirmektedir. Dış cephelerin yüzeyleri farklı malzemelerden yapıldığı için, temizlerken yüzeylere uygun temizlik maddeleri ve ekipman kullanmaktayız. Yanlış malzeme kullanmamaya dikkat ederek dış cephelerinizde zarar ve kalıcı hasar oluşumunun önüne geçmekteyiz. Dış cephe temizliğinin verimli olması için yılda iki kez düzenli olarak temizletilmesi gerekmektedir.Makinelerin kullanılması için gerekli eğitimleri almış ve tecrübeli personellerimiz sayesinde iş güvenliğini sağlayarak, dış cephelerinizin temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hemen Arayın