0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Konya altı temizlik şirketleri CGS Temizlik

Dış cephe cam temizliği

Dış cephe cam temizliği

Temizlik Şirketleri Ev Temizliğini Nasıl Yapar

Gündelik ev temizliği hariç detayı bir şekilde ev temizliği hanımlar için çok yorucu bir işlemdir. Konya altı temizlik şirketleri sizi bu yorucu işlerden çok uygun fiyatlar sunarak kurtarmaktadır. Firmanın genel prensibi müşteri memnuniyetidir. Müşterisinin istediği temizliği detayı bir şekilde kısa sürede yapmaktadır. Dairenizde bulunan bütün odaları banyonuzu, mutfağınızı profesyonel kadrosu ile kısa bir sürede mükemmel temizlik hizmeti vererek temizlemektedir. Odalarında bulunan camlarının tamamı iç dış olarak silinmekte ve perdeleriniz yıkanıp ütülenip asılmaktadır. İsteğe göre daire içersindeki iç duvarlarınız silinmektedir. Oda içersindeki halılarınız ve koltuklarınız tek bir zerre toz ya da leke kalmadan vakumlu makinelerle temizlenmektedir.

Temizlik Şirketlerin Kullandığı Malzemeler

Ev ya da ofis temizliğinde özellikle mobilya ve koltuk temizliğinde kullanılan temizlik malzemeleri önemlidir. Konya altı temizlik firmaları kullandığı temizlik malzemelerinde kesinlikle koltuk ya da mobilyalarınızın dokusu bozmayan özel temizlik malzemeleri kullanmaktadır. Özellikle halılarda ve koltuklarda oluşan lekeler için rengini ya da kumaş dokusunu bozmadan temizlik işlemleri yapılmaktadır. Özel vakumlu makinelerle yapılan temizlik işlerinde aynı zamanda kurutma işlemi de temizleme işinden hemen sonra yapılarak günlük kullanıma hazır hale getirmektedir. Mobilyalarında ve ev dekorlarınızın üzerinde kullanılan temizlik malzemesi de ürüne göre ayrılmaktadır kimyasal içer malzemeler kullanılmadan mobilyalarınızın tozu alınırken aynı zamanda parlatıcı özelliğe sahip süngerlerle parlatılır.

Temizlik Şirketleri Ev Temizliğinde Kaç Kişi Çalıştırır

Evlerinizin ve ofislerinizin büyüklüğüne göre çalışan sayısı değişmektedir. Temizlik öncesinde uzman kişi tarafından belirlenen kişi sayısı temizlik malzemeleri ve makineleri ile evinize ya da ofisinize gelmektedir. Üzerlerinde işle alakalı önlükleri bulunmaktadır. Çalışan sayısı evin ya da ofisin büyüklüğüne göre dört ya da altı kişi olarak belirlenmektedir. Kişi sayısı ne kadar çoksa o kadar kısa sürede temizlik işleriniz bitmektedir. Konya altı temizlik firması profesyonel kadrosu ile en zor temizlik işlerinizi en kısa sürelerde arzu ettiğiniz temizliği yaparak bitirmektedir. Temizlik için kullanılan malzemeler koltuklarınıza ya da halılarınıza zarar vermeden yapılmaktadır. Çıkmayan lekeler için yüzey temizliği sağlayan ve kumaşın dokusuna zarar vermeden temizlik işlemleri yapılmaktadır.

Hemen Arayın