0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Konyaaltı Dış Cephe Temizliği CGS Temizlik

Konyaaltı Dış Cephe Temizliği

Günümüzde yüksek katlı binaların çoğalması ile birlikte temizlik çok daha ciddi bir sorun haline geldi. Bu binalarda çoğunlukla camların bina içerisinden temizlenmesene imkan bulunmuyor. Bu sebeple bina yüzeyine kurulacak asansör sistemi ile camların temizlemesi gerekiyor. Konyaaltı temizlik firması olarak Antalya’nın her noktasında Konyaaltı dış cephe temizliği hizmeti sunmaktayız. Tamamen profesyonel personellerimiz ile dış cephe temizlik işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Konyaaltı temizlik şirketi olarak işçi güvenliğine son derece önem vermekteyiz. Dış cephe temizliği oldukça zor ve tehlikeli bir iştir. Bu sebeple işçilerimizin can sizlerin ise mal güvenliğini sağlamak için her türlü güvenlik önlemeni alarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Firmamız ile bina dış cepheleriniz her daim temiz kalacaktır.

Konyaaltı Ofis Temizliği

 Konyaaltı ofis temizliği firması olarak alışveriş merkezi, yurt, hastane, büro, villa, otel, okul gibi yerlerin temizlik işlerini yürütmekteyiz. Geniş personel kadromuz sebebi ile çok büyük işletmelere yetecek personel temin etmek konusunda sıkıntı çekmemekteyiz. Hastane gibi özel bir dikkat ve üst seviye hijyen gerektiren yerler için eğitimli ve deneyimli personellerimizi görevlendirmekteyiz. Ayrıca okul, hastane, okul, yurt ve alışveriş merkezi gibi yerler için düzenli personel de sağlamamız mümkündür. Villa temizliği yaptırmak istemeniz durumunda talebinize göre havuz temizliği de yapabilmekteyiz. Pek çok iş yerinde birbirinden bağımsız ve farklı çalışma saatleri mevcuttur. Gündüz çalışmakta olan iş yerlerinde gündüz saatlerinde temizlik yapmak çok mümkün olmadığı için pek çok şirket mesai saatleri bitiminde temizlik hizmeti almak istemektedir. Firmamız ile çalışmak istemeniz durumunda temizlik yaptırmak istediğiniz saat dilimlerini siz belirler, hizmet almak istediğiniz günleri siz kararlaştırırsınız. İş yeri temizliklerinde işletmenin büyüklüğüne göre personel sayısı belirlenmektedir. Ev temizliklerinde de çalışmalarının ekip olarak yapılmakta hızlı ve hijyenik temizlik amaçlamaktayız.

Konyaaltı Hastane Temizliği 

Hastaneler herkesin sağlık bulmak için gitti kurumlardır. Fakat hastalara hizmet vermesi sebebi ile enfeksiyon riskinin en yüksek olduğu noktalar olarak tanımlama yapsak hiçte yanlış olmayacaktır. Hastaneler de enfeksiyon riskinin yüksek olması sebebi ile temizliğe ve hijyene 10 kat daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Firma olarak Konyaaltı Hastane temizliği konusunda da hizmet vermekteyiz. Hastane temizliği yapacak personellerimizin tamamı eğitimli ve klinik hastane temizliği konularında tecrübe sahibidir. Ayrıca hastane ve sağlık ocağı gibi kurumların temizliklerinde çok daha özel ekipmanlar ve temizlik malzemeleri kullanmaktayız. Dezenfektan özelliği çok daha yüksek olan temizlik malzemelerini tercih etmekteyiz. Antalya’nın her noktasına hizmet götürmekte olan firmamız size bir telefon mesafesinde… Hızlı, kolay ve hijyenik temizlik yaptırmak istiyor ve uygun maliyetli bir firma arıyorsun en doğru yerdesiniz. Antalya il sınırlarında hastane, ofis, kreş, okul, yurt gibi kurumlarınızın temizliği itina ile gerçekleştirilir. Ayrıca firmamız evlere de temizlik hizmeti vermektedir.

Hemen Arayın