0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Konyaaltı Yangın Temizliği CGS Temizlik

14
Oca

Kemer kafe temizliği

KCan kaybına da neden olan yangınlar genellikle mal kaybı ile sonuçlanıyor. Yangın sonrası oluşan is kiri sıradan temizlik maddeleri ya da temel temizlik teknikleri ile temizlenebilecek türden değildir. Bu gibi felaketlerde Konyaaltı yangın temizliği öncelikle alanı inceler ve planlamasını yapar. Ardından uzman ekim hassas bir işçilik ve ekipman ile işlemlere başlar. Bu işlemlerin bireysel kişiler tarafından denememesi önemlidir. Çünkü yangın sonrası alandaki zehirli gazlar sağlık açıdan tehdit içerir. Ekip bu durum için maskelerini ve eldivenlerini kullanarak işlemleri gerçekleştirir.

Konyaaltı İnşaat Temizliği

İnşaat sektörünün oluşturduğu bir temizlik kolu olan inşaat temizliği ya da inşaat sonrası temizlik işlemlerinin firmamızca güvenle yapıldığını biliyor musunuz? Bu alanların temizliği sıradan ev temizliği gibi değil, bir takım ekipmanlar ve profesyonellik istiyor. Yapılan restorasyon çalışmaları da inşaat temizliklerine benzer nitelikte işçilik gerektiriyor. Her ne kadar eşyasız daire kolay temizlenir düşüncesi akıllara gelse de temizliği güçleştiren birçok materyal mevcut. Daire içerisinde akan alçılar, çimento parçalar, moloz kalıntıları gibi döküntüler temizlik işini bir hayli güçleştiriyor. Konyaaltı inşaat temizliği tüm bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak profesyonel ekibi ve aletleri ile inşaat sonrası temizliği en makul şekilde tamamlıyor. Tamamlanan her inşaat temizliğinden sonra müşterilerin görüşü alınıyor ve hatalar varsa düzeltilerek işlem sonlandırılıyor.

Konyaaltı Dış Cephe Temizliği

İnşaat sektörünün gelişmesi ve hazırda bulunan binaların sayısının artış göstermesi dış cephe temizliği alanında bir ihtiyaç artışına sebep olmuştur. Hızla gelişen inşaat sektörü beraberinde bir takım ihtiyaçları da getirmiştir. Her geçen gün yeni binalar yükselirken, binaların içinde daire, dükkan, ofis gibi birbirinden farklı işlere hizmet edecek alanlar türüyor. Tüm bu alanların en zor temizlenen yerleri ise dış cepheler oluyor. Konyaaltı dış cephe temizliği hizmetimiz bu zorlu bölgeler ile mücadele etmek ve bu bölgelerin temizlenmesini kolaylaştırmak amacı ile verilmektedir. Ekibimiz, uzman personellerimiz bu zorlu dış cephe temizliklerinin üstesinden gelmeyi bilmektedirler. Bu yetenek ve tecrübeye sahiptirler. Siz de ekibimize güvenerek dış cephe duvarlar ya da camların temizlenmesini sağlayın.

Hemen Arayın