0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Konyaaltı Ev Temizliği CGS Temizlik

KONYAALTI TEMİZLİK

Profesyonel temizlik, kendi evini temizlemekten tamamen farklı olan bir durumdur. Bu yüzden yapılması gereken büyük çapta bir temizlik söz konusu olduğunda bu işi temizlik firmalarına bırakmak yerinde bir davranış olacaktır.

Ülkemizde de dünyada da temizlik şirketleri hızla artmaya başlamıştır. Temizlik şirketleri çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Bunlar ev temizliği, ofis temizliği ve inşaat sonrası temizlik şeklinde sıralanabilir.

Konyaaltı Temizlik Şirketleri

Konyaaltı temizlik firmalarıKonyaaltı temizlik şirketleri diyince akla birçok firma gelmektedir. Bu temizlik firmalarından biri olan CGS Temizlik, “En güzel ve en özenli iş yapanlarından birisi olduğumuz hususunda iddialıyız. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti ve her bütçeye uymak en önde gelen kriterler arasındadır. “ demektedir.

Konyaaltı Ev Temizliği

Ev temizliğinde uzman olan firmamız, sizlere en güzel hizmeti en uygun fiyata sunma garantisi vermektedir. Günlük hayatta kimi zaman oldukça yoğun oluyoruz ve evi temizlemeye vakit bulamıyoruz ya da çeşitli sebeplere dayanarak ev temizliği firmasına ihtiyaç duyuyoruz. Bu yüzden CGS temizlik firması, size daha iyi hizmet verebilmek için ev temizliği alanında da hizmet vermektedir. İşini bilen, uzman temizlik görevlileri tarafından –yanında temizlik ürünlerini ve gerekli malzemeleri getirerek- yapılan ev temizliği hizmeti birçok müşterinin ev temizliği yönünden kurtarıcısı olmuştur. Ev temizliğinin kapsamına gelecek olursak, evin camlarının temizliğinin cam teknisyenleri tarafından yapıldığını, cam demirlerinin silindiğini, cam denizliklerinin silindiğini, sert olan zeminlerin elektrikli süpürgeyle süpürüldüğünü, evdeki tozların alındığını görürüz. Ayrıca resim çerçevelerinin tozu alınır, aydınlatma armatürleri silinir, mutfak rafları ve dolap içleri silinir, mutfak evye ve tezgahı temizlenir, klozetler ve lavabo ovulur, banyo fayansları silinir, zeminler silinir, kapılar ve banyo fayansları silinir. Değişik hususlar müşterinin mesuliyeti altında olsa da oldukça kapsamlı bir ev temizliği müşterilere sunulmaktadır.

Konyaaltı ev temizliği diyince akla gelen ilk firma olma yolunda CGS Temizlik Firması hızla ilerlemektedir.

Temizlik firmalarının ev temizliği yanında verdiği birçok hizmet vardır. Bu hizmetlerden bazıları fabrika temizliği, cami temizliği, hastane temizliği, dış cephe cam temizliği, villa temizliği, dezenfeksiyon hizmeti, halı temizliği, koltuk temizliği, yangın veya su baskını sonrası temizlik, ofis temizliği ve inşaat sonrası binalarda yapılan temizliktir. İnşaat sonrası temizlikte tadilat görmüş ya da hiç oturulmamış bir mekanın inşaat sonrası temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Hijyenli ve sağlıklı bir inşaat sonrası temizlik için temizlikte kullanılacak malzemelerin TSE standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olması gerekmektedir. Hatta bu şart sadece inşaat sonrası temizlikte değil, temizlik firmalarının hizmetleri arasında sayılan tüm temizlik hizmetleri için geçerlidir. Hiç kullanılmamış bezler kullanılmalı ve eşyalara en ufak bir zarar gelmemesi için dikkat edilmelidir. Ahşap yüzeylerde nemli bez kullanılıp sert zeminlerde de makine kullanılabilir.

Hemen Arayın