0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Konyaaltı ev temizliği CGS Temizlik

19
Ara

Dolap temizliği

 Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya’da değerli müşterilerimiz için temizlik hizmetinin her aşamasında en kaliteli temizlik hizmetini sunmaktayız. Antalya temizlik şirketleri arasından yıllardan beri verdiğimiz müşteri memnuniyet odaklı temizlik hizmeti sayesinde, en iyi temizlik şirketleri içerisinde her zaman ilk sırada yer almaktayız. Profesyonel ekibimiz ve her alanda kullandığımız özel temizlik teknikleri sayesinde aldığınız her temizlik hizmetinde son derece memnun olacak ve firmamız ile yeniden çalışmak isteyeceksiniz. Firmamızda yer alan personellerimiz ile işçi-işveren politikası değil de aile ortamı durumunda çalıştığımız için, temizlik hizmetimizden her daim memnun kalmanız sağlanır. Temizlik personellerimiz sizlerin istemediği hiçbir alana girmez ve mutlaka temizleyeceği alanlar, eşyalar için sizlerden özel izin alarak temizliğe başlar.

Periyodik bir şekilde vermiş olduğumuz hizmetler arasında hiç şüphesiz ev temizliği ilk sırada yer alır. Her hafta ya da 15 günde bir sıklıkla yaşanan temizlik için Lara ev temizliği firmamızdan hizmet alabilirsiniz. En uygun fiyat ile en iyi temizlik hizmetini yalnızca Antalya temizlik şirketimiz aracılığı ile alabilirsiniz. Evinizin, oda, salon, mutfak, tuvalet, banyo, cam, kapı, duvar, zemin temizliği detaylı bir şekilde yapılır. Ayrıca eşyalı olan evinizde eğer temizlememizi istediğiniz dolaplar var ise dolap ve çekmece içlerini sizlerinde izni alarak boşaltılır ve temizlenir. Daha sonra dikkatli bir şekilde ve aynı düzende malzemeler temizlenerek yerine dizilir.

İnsanların başına sıklıkla gelen afetlerden olan yangın konusunda maalesef yaşam alanları ve ortak kullanım alanları çok fazla zarar görerek en fazla etkilenen yerler olmuştur. Bu alanların yangın sonrası temizliğini gerçekleştirebilmeniz neredeyse imkânsız gibidir. Çünkü her yanık ve is izleri içerisinde olduğu için özel temizlik araç ve gereçleri ile profesyonel bir ekibin alnının teriyle altından kalkacağı bir durumdur. Antalya yangın temizliği firmamız bu konuda en ince detayına kadar bilgili ve tecrübeli olduğu için, yangın sonrası temizliğinde özellikle duvarlara sinen sis kokusunu giderilmek için özel havalandırma araçları ve özel temizlik ürünleri kullanmaktadır. Firmamız ayrıca zarar gören eşyalarınızı temizlemek için özel ekip ile adresine ulaşmaktadır.

Antalya CGS  Temizlik Şirketi olarak; Antalya Merkez, Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı, Aksu, Manavgat, Alanya, Kaş, Kemer, Organize Sanayi Bölgesinde ve Diğer il ve bölgelerde hizmet vermekteyiz. Antalya CGS Temizlik Şirketi olarak;, Başta Antalya Merkez olmak üzere Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Döşemealtı, Alanya, Manavgat, Kaş, Kemer, Organize Sanayi Bölgesinde ve Diğer bölge ve İllerde de Ev Temizliği işinde hizmet vermekteyiz. Siz değerli Müşterilerimize Antalya CGS Temizlik Şirketi bir telefon kadar yakındır. Müşterilerimizin istek ve talepleri bizim için çok değerlerlidir. Biz işimizi çok seviyoruz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın