0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Konyaaltı İnşaat Temizliği CGS Temizlik

Ünver mobilya temizliği

Ünver mobilya temizliği

Konyaaltı İnşaat Temizliği

Antalya ilinde yer alan CGS temizlik firması Antalya’nın tüm bölgelerine temizlik hizmeti veren bir firmadır. Bu temizlik firmasının 2010 yılı içinde açıldığı bilinmektedir. 6 yıldır hizmet veren firmanın Konyaaltı bölgesinde de hizmet verdiği bilinmektedir. Bu bölgede ikamet ediyorsanız firmaya ulaşmanız oldukça kolaydır. Konyaaltı ev temizliği işlemini yaptırmak için firmayla iletişime geçerek hemen randevu alabilirsiniz. Firma evlerde eşya olup olmamasına aldırmadan kaliteli biçimde temizlik işlemini yapmaktadır. Ev temizliği esnasında ekipteki herhangi birinin kaza geçirmesi durumunda işçilerin hayat sigortası devreye girmektedir. Herkesin evi kendine özeldir ve kendi özel alanınıza alacağınız ekibin güvenilir olması ile hiçbir sorun yaşamanıza gerek kalmayacaktır.

Konyaaltı inşaat temizliği de firmanın sunduğu hizmetlerin içindedir. İnşaat sonrası yapılan temizlik işlemlerinde CGS firması ile anlaşabilirsiniz. İnşaat temizliği yaptırmak çok zor bir iştir ve bireysel kişilerin çoğu bu işe yanaşmamaktadır. Ekip halinde çalışmak işin süresini de oldukça kısa süreye indirecektir. CGS temizlik firması modern ekipmanlarla çalışan bir kurumdur. Bu işlem ile işler daha kısa sürede bitmektedir. İnşaat temizliğinde özellikle cam temizleme işlemi çok zordur. İnşaat sebebiyle camlarda alçı ve benzeri lekeler olabilir. Bu lekelerin çıkartılması için kimyasal maddeler ile birlikte araç, gereçler kullanılması gerekmektedir. İşlem için firmanın özel olarak kullandığı işlevsel araç ve gereçler bulunmakta, işlemler bunlarla hızlıca yapılmaktadır.

Firmanın işlevlerinden birisi de dış cephe temizliği yapmaktadır. Konyaaltı dış cephe temizliği işlemi tüm binaların cephesinde geniş kapsamlı bir temizlik anlayışını ortaya çıkarmaktadır. Antalya’da, Konyaaltı’nda yüksek katlı bir çok bina vardır. Bu binaların tamamı profesyonel firmalarla anlaşarak temizlik yaptırmak zorunda kalmaktadır. CGS firması en çok tercih edilen firmaların başında bulunmaktadır. Firmanın temizlik için kullandığı tüm ekipmanlar son teknolojiye uygun ürünler arasından seçilmektedir. Firma da çalışan her işçinin özel hayat sigortası bulunmaktadır. Firmaya ulaşım için internet sitesini kullanabilir, iletişim menüsü içinde yer alan telefonla erişim sağlayabilir ve sitede bulunan Online İletişim Formu’nu doldurabilirsiniz. İletişim Formu ile siteden bir saat içinde geri dönüş alınmaktadır.

Hemen Arayın