0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Konyaaltı Temizlik Firmaları CGS Temizlik

Ofis temizliği

Konyaaltı Temizlik Firmaları

Günümüzde evlerin ve iş yerlerinin büyümesi ile temizlikte harcanan zaman hızla artmaya başladı. Bu sebeple ev ve iş yeri temizliği konusunda sık sık bir yardıma ihtiyaç duyuyoruz. Bu konuda ise imdadımıza temizlik firmaları yetişiyor. Konyaaltı Temizlik firması olarak geniş ve tecrübeli kadromuz ile her türlü temizlik işlemi konusunda sizlerin yanındayız. Firmamız temizlik hizmetinde çalışan personellerin tamamına yakını temizlik konusunda tecrübeli ve marifetli ev hanımlarından oluşmaktadır. Uygun fiyatlı, hızlı ve hijyenik temizlik anlayışı ile çalışmaktayız. Firmamız çok sayıda işçi istihdam etmekte olup işçilerimizin tamamı sigortalı olarak çalışmaktadır. İş ve işçi güvenliği bizim için son derece önemli olup personellerimizin çalıştıkları zaman diliminde başlarına gelebilecek her türlü riziko için önlem alınmakta, iş güvenliğine son derece dikkat edilmektedir. Konyaaltı Temizlik firmamızı tercih etmeniz durumunda kaliteli hizmete oldukça uygun fiyatlar ile kavuşmuş olacaksınız.

Konyaaltı Temizlik Şirketleri

Konyaaltı temizlik şirketlerin pek çoğu küçük ölçekli işletmelerdir. Özellikle iş yeri temizliği için çok sayıda temizlik görevlisine ihtiyaç duyulmaktadır. Konyaaltı temizlik firması olarak geniş personel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Firmamızda personel yetersizliği gibi bir durumla asla karşılaşmaz, kaliteli hizmetin tadını çıkarırsınız. İş yerlerinde gün boyu mesai yapılması sebebi ile gündüz saatlerinde temizlik yapmak çok mümkün olmamaktadır. Talep etmeniz durumunda işletmenizin temizliği gece saatlerinde de gerçekleştirilebilmektedir. Hastane, klinik gibi özel hijyen isteyen yerlerin temizliği konusunda da hizmet vermekteyiz. Personellerimiz sağlık hizmetleri alınan binaların temizliği konusunda da eğitimlidir.

Konyaaltı Ev Temizliği

Ev temizliği iş yeri temizliğine göre çok daha detaylı ve özen isteyen bir hizmettir. Hayat standartların sağlanması ve özellikle çocukların sağlığına zarar gelmemesi için ev temizliğinin çok daha titiz şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Cam temizliği, mutfak dolaplarının temizliği, banyo ve tuvalet gibi ıslak zeminlerinin temizliği gibi konularda hizmet vermekteyiz. Ayrıca halı ve koltuk yıkama konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Halı ve koltuk yıkama hizmetleri genel temizlik paketlerimize dahil edilmemektedir. Konyaaltı ev temizliği firmamız ile rahatlığın keyfini süreceksiniz. Ev temizliklerinde dahil edip çalışması şeklinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Böylece eviniz çok kısa süre içerisinde temizlenecek ve size teslim edilecektir. Kullandığımız deterjanların seçimini çok dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınıza zarar vermeyecek deterjanları kullanmaya özen göstermekteyiz. Ayrıca kullandığımız ürünlerin dezenfektan özellikte olması konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Antalya’nın her noktasında ev ve iş yeri temizliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Halı yıkama hizmetinden yararlanmak için web sitemiz üzerinden edinebileceğiniz telefon numaralarım ile bize ulaşabilirsiniz. Antalya’nın neresinde olursanız olun halılarınız kapınızdan teslim alınır ve temiz bir şekilde size teslim edilir. Apartman ve site temizliği talep etmeniz durumunda haftalık yahut günlük periyotlar halinde vermiş olduğumuz hizmet paketlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Hemen Arayın