0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Korkuteli ev temizliği CGS Temizlik

Ofis temizliği

TEMİZLİĞİN FİRMASI

Her alanda çağımızın getirdiği birçok gelişme var. İş hayatından tutun sağlık alanına kadar her alanda o kadar çok gelişme sağlandı ki bu günlerde bir değil birden çok işle uğraşır olduk. Artık bir ailede hem erkek hem kadın çalışır oldu. Durum böyle olunca bazı ev işleri de aksamaya başladı tabi. Yemekleri tutulan aşçılar yapmaya başladı evin temizliğini ise Antalya temizlik firmalarımız. Antalya temizlik firmaları olarak sizin bu aksaklığınızı yılların verdiği deneyim ve özenli çalışmamızla gidermekteyiz. Siz hiç zahmet etmeyin, sadece bizi arayın ve gerisini bizlere bırakın. Bizi arayın, ekip arkadaşlarımız sizi telefonda karşılayacaklardır. Sizin uygun buluğunuz bir gün ve saat seçilir ve o saatte ekip arkadaşlarımız kapınızda bulunur. Sizin yönergelerinize göre temizlenecek alan belirlenir ve bundan sonrası tamamen ekip arkadaşlarımızın işidir. Siz gönül rahatlığı içinde başka işlerinizi hallederken bizde sizin evinizi pırıl pırıl yapmak için uğraş vereceğiz.

ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Antalya temizlik şirketleri olarak ev, iş yerleri, ofis, otel, inşaat, yat, apartman ve havuz temizlik hizmetleriyle sizin huzurunuza çıkıyoruz. Bunun yanında zemin temizliği, dış cephe temizliği, okul temizliği, fabrika temizliği, halı temizliği ve koltuk temizliği de yapmaktayız. Şirketlerimiz her bir ayrı iş için o işe uygun makineler ve temizlik sıvıları kullanmaktadır. Elektrikli makinelerimiz ve işinde tecrübe kazanmış elemanlarız ile yapılan işte harcanan zamanı minimuma indirmiştir. Sizin değerli zamanınızı olabildiğince tasarruflu kullanarak sizin memnuniyetinizi kazanmak bizim birincil amaçlarımızdır. Randevu gününde ekiplerimiz gelir ve temizlenecek alan göre size işin biteceği süreyi söyler. Biz işlerimizi genellikle bir günde bitirmekteyiz. İşi bize verdiğiniz günün sonunda evinize tekrar geldiğinizde gözlerinize inanamayacaksınız. Eviniz hiç olmadığı kadar pırıl pırıl olacaktır.

ANTALYA EV TEMİZLİĞİ

Çoluk çocuktan evimi temizleyemiyorum mu diyorsunuz? İşten güçten evimle ilgilenemiyorum mu diyorsunuz? Antalya ev temizliği hizmetimiz ile bütün bu sorularınıza son veriyoruz. Profesyonel makineler ve kuvvetli temizlik sıvılarımız ile eviniz hiç olmadığı kadar temiz olacak. Bir günde eviniz baştan sona pırıl pırıl olacak ve bizde sizin memnuniyetinizi gördükten sonra mutlu olacağız. Şimdiden teşekkür ederiz.  

Hemen Arayın