0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Korkuteli Ev Temizliği CGS Temizlik

makinalarimiz

makinalarimiz

Korkuteli Ev Temizliği

Korkuteli ev temizliğifirmaları özellikle yazlık, villa, apartman, hastane ve benzeri alanlarda yüksek dezenfektanlar kullanmaktadırlar. Yatak, döşek ve mekân yatakların içinde biriken toz, bakteri ve mikroplara karşı farklı ilaçlar ve teknolojik vakumlu ve buharlı temizlik malzemeleri kullanan firmalar yaptıkları işte son derece başarılılar. Bu iş içinde halı ve perdeler de vardır. bu tür kumaş ve tüylü malzemelerin temizliğinde leke giderici, kuru temizleme yöntemleri kullanılır. Bu yöntemler sayesinde tekrar lekelenme ve kirlenme gecikir, malzemeler uzun süre temiz ve şık görünür. Duvar ve zemin temizliğinde en iyi dezenfeksiyon malzemeleri kullanılır.

Korkuteli Ofis Temizliği

Korkuteli ofis temizliği firmaları, yukarıda sayılan tüm maddeleri sırası ile yerine getirirler. Özelikle üzerlerine nem ve rutubet kokusu sinen her türlü kumaş ve koltuk malzemelerinin temizliğinde koku giderici, parfümlü ve su ile seyreltilebilen temizlik ürünleri kullanılır. Gidilen her mekânda tek kullanımlı temizlik ürünleri kullanılır. Bir yerde kullanılan bezi fırça ibi malzemeler diğer yerde kullanılmaz geri dönüşüm malzemesi olarak atılır. Zemin temizliğinde modern ve teknolojik buharlı, buharsız sıcak temizlik ürünleri kullanılır. Son derece etkili bu temizlik malzemeleri sayesinde alanın tekrar kirlenmesi zaman alır. Kullanılan parfüm ise haftalarca odada mis gibi kokar ve diğer kokuları içine sindirir.

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın sonrası temizlik son derece zor bir temizlik türüdür. Öncelikle temizlik yapılacak alanın ciddi bir şekilde keşfedilmesi gerekir. Burada çalışacak elemanların kıyafetlerinin bu ortama uygun olması gerekir. Duvarlara ve tavana yayılan is ve kokusu giderilebilmek için tüm temizlik ürünlerinden farklı ürünler kullanılır. Öncelikle içeride yanmış olan eşyalar dışarı çıkartılır. Sonrasında zemin temizliği başlar. Zemin temizliği yapıldıktan sonra diğer ortamların temizlenebilmesi için her şey hazır hale gelmiş olur. Daha sonra son teknoloji temizlik makineleri ile dubarlar ve tavan temizliği yapılır. Yanan pencere ve çerçeveler çıkarılıp dışarı atılır. Tüm bu işlemlerin bitmesinin ardından molozlar çöpe atılır. Yangın yerinin temizlenmesinden önce keşif yapılmasının bir diğer sebebi de içeride patlayıcı bir maddenin bulunabilme olasılığıdır.

Hemen Arayın