0505 962 07 45 cgstemizlik7@gmail.com

Korkuteli Temizlik Hizmeti CGS Temizlik

24
Ağu

Makinalı temizlik

Makinalı temizlik

Korkuteli Temizlik Hizmeti

Firmamız Korkuteli Temizlik olarak her alanda kusursuz bir temizlik performansı ile rakipleri arasında parmakla gösterilmektedir. Temizlik konusunda gerek göstermiş olduğu teknik bilgiler gerekse sizlere sunmuş olduğumuz avantajlı temizlik ile pişman olmayacağınız bit hizmet almanızı sağlarız. Firmamız felaketlerden arasında olan yangınların, yangın sonrası bıraktığı izleri temizlemek için günün her saati arayabileceğiniz Korkuteli yangın temizliği ile hizmet vermektedir. Yangın sonrası özellikle gidecek ve kalacak bir yeriniz yok ise o alanın hızlı bir şekilde steril ve yaşanması mümkün hale gelmesi gerekir. Firmamız bu konuda da yine farkını konuşturarak en hızlı bir şekilde taleplerinize karşılık verir. size en yakın şubemizdeki çalışanlarımızı çok kısa bir süre de adresinize yönlendirerek yangın sonrası yaşanan hüsranın fiziksek izlerini ortadan kaldırırız!

Firmamız yangın temizliği konusunda göstermiş olduğu hassasiyeti Korkuteli dış cephe temizliği konusunda da göstererek dış cephenizin muhteşem ve tertemiz gözükmesini sağlamaktadır. Bina dış cephe temizliği için dış cephe yüzeyinde kullanılan taş, mermer, kaplama, boya gibi birbirinden farklı olarak değerlendirilmelidir. Çünkü temizlik ürünleri bu yüzeylere zarar vermeyecek nitelikte seçilerek o alana özel olmalı ve özel uygulanmalıdır. Kullandığımız her temizlik ürünleri kesinlikle Türk Standartları Enstitüsü onaylı belgesine sahip ürünlerden oluşmaktadır. Aksi taktirde dış cephenize bilinçsizce uygulanan temizlik ürünleri aşındırmayı hızlandırarak sizlere büyük maddi zararlar verecektir. Binalar aşınmaya yani yağmur, rüzgâr, kar, güneş ışını gibi etkenlerden korunmak için yılda en az iki kez olmak üzere periyodik bir şekilde temizlenmelidir.

Özellikle yeni yapılarda inşaat sonrası oluşan izleri temizlemek oldukça zordur. Korkuteli inşaat temizliği olarak sizlere bu zor zamanınızda yine kesintisiz, profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Pencerelerden duvarlara, parkelerden tuvalet banyoya kadar tüm inşaat sonrası izler temizlenmelidir. Bu konuda yine firmamızın deneyimli ekibinin sizlere sunmuş olduğu hizmetten yararlanabilirsiniz. Hem yaşam alanlarınıza zarar vermeden hem de o inatçı inşaat kalıntılarını temizlemek için seçilen araç gereçler ve temizlik ürünleri dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Firmamız Sıva, boya veya harç kalıntılarını etkili şekilde çıkartmak için bu her zaman bir telefon kadar uzaklıktadır.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Arayın